Dlaczego warto wybrać Fitness Platinium?

Zastanawiasz się nad wyborem siłowni? Szukasz miejsca do treningu i regeneracji? Potrzebujesz porady trenera? Dobrze trafił_ś! W klubach Fitness Platinium znajdziesz to i wiele więcej!

 

Rozgość się w naszych strefach treningowych

W naszych klubach znajdziesz:

  • strefy maszyn siłowych
  • strefy wolnych ciężarów
  • strefy Oldschool (stylizowaną na siłownie sprzed lat)
  • ELEIKO®
  • strefy funkcjonalne
  • cross fitness
  • cardio, Eco Cardio, Cinema Cardio
  • strefy dla kobiet

Poczuj motywację na zajęciach grupowych

Naszym zajęciom grupowym ciężko się oprzeć! W ofercie znajdziesz ponad 60 rodzajów zajęć, w tym między innymi: Tabata, TRX, sztuki walki (boks, BJJ, kickboxing, MMA).

Nasze autorskie programy treningowe: SHAPER, ROW i BUTT FACTORY.

Licencjonowane programy: Les Mills BODYCOMBAT®, Les Mills BODYPUMP®, ZUMBA®, STRONG NATION®, INDOOR CYCLING®

Zajęcia relaksujące: Pilates, Stretching, Zdrowy Kręgosłup.

Sprawdź pełną listę zajęć fitness

Wypróbuj inne aktywności

Do Twojej dyspozycji są korty do squasha, boisko do piłki nożnej (3 na 3 zawodników), boisko do streetballa (w wersji na jeden kosz), strefa tenisa stołowego, a także strefa OCR z torem przeszkód.

Odpocznij w strefach relaksu

W każdym klubie Fitness Platinium znajdziesz saunę suchą wraz z miejscem do relaksu.

Zapisz się na darmowy trening wprowadzający

Podczas tego treningu nasz trener oprowadzi Cię po klubie i pokaże, jak korzystać ze sprzętu. Z tego treningu możesz skorzystać tylko jeden raz. Zapisz się w Panelu Klienta i trenuj świadomie!

Zaplanuj bezpłatne konsultacje treningowe i żywieniowe

Na Darmowe Konsultacje Żywieniowe zapraszamy w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Dieta jest równie ważna jak trening – zadbaj o to, by była zbilansowana i dostarczała Twojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Postaw na profesjonalną wiedzę! Dzięki naszym wykwalifikowanym instruktorom dowiesz się, jak przygotować plan żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Darmowe Treningi Personalne odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca. Dowiedz się, jak dobrać odpowiedni plan treningowy i wykonywać ćwiczenia poprawnie, by zbudować wymarzoną sylwetkę. Nasi instruktorzy podzielą się z Tobą przydatnymi wskazówkami i pomogą Ci osiągnąć cel.

Ilość miejsc na treningi i konsultacje żywieniowe jest ograniczona. Zapisy wyłącznie w Panelu Klienta oraz w kiosku w klubie.

Trenuj z osobą towarzyszącą w każdy weekend

W każdą sobotę i niedzielę twoja osoba towarzysząca może trenować całkowicie za darmo i skorzystać z siłowni lub zajęć fitness. Szczegóły sprawdzisz na tej stronie.

Odwiedź nasz Fitbar

Pyszne szejki, pożywne przekąski, wartościowe suplementy i napoje – to i wiele więcej znajdziesz w naszych Fitbarach. Co miesiąc inna promocja!

 

Nie zastanawiaj się dłużej!

KUP KARNET TERAZ