Fitness Platinium Gwiazdą Jakości Obsługi 2020

Drodzy Klubowicze!

Siłą Waszych głosów sieć Fitness Platinium została Gwiazdą Jakości Obsługi 2020 w kategorii Fitness i Siłownie! To prestiżowe wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ zostało nam ono przyznane właśnie przez was – Klientów naszych klubów. To dowód na to, że doceniacie naszą pracę, zaangażowanie oraz wysiłek, jakie wkładamy w ciągły rozwój. Odnieśliśmy wspólny sukces. Dziękujemy za zaufanie!

Gwiazda Jakości Obsługi tylko dla najlepszych

Gwiazda Jakości Obsługi to nagroda dla najprzyjaźniejszych firm w Polsce i wyróżnienie przyznawane przez konsumentów za najwyższą jakość obsługi. Laureaci są wyłaniani na podstawie wyników badań konsumenckich przeprowadzanych przez Polski Program Jakości Obsługi. Badania składają się z czterech etapów:

 1. Całorocznego zbierania opinii konsumentów na stronie Jakości Obsługi.
 2. Wyłonienia firm o wysokim wskaźniku obsługi.
 3. Przeprowadzenia badania metodą CAWI (anonimowych ankiet internetowych) we współpracy z ekspertami z SecretClient®.
 4. Przyznania tytułu Gwiazdy Jakości Obsługi firmom, które uzyskały najwyższe oceny oraz wyróżniły się na tle średnich wyników w swojej branży.

Wyróżnienie otrzymały największe polskie firmy z różnych branż, dlatego bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się w tak doborowym gronie.

Fitness Platinium – lata pasji i rozwoju

Mamy za sobą ponad 11 lat niezwykłej podróży. A przed nami jeszcze więcej! Przez ten czas zdobyliśmy ogrom doświadczenia, a rodzina Fitness Platinium bardzo się rozrosła. Ta przygoda nie mogłaby się udać, gdyby nie TY – właśnie Ty, nasz Kliencie! Dziękujemy Ci za wsparcie, jakie nam dajesz! To dla Ciebie ciągle działamy, wprowadzamy nowości i podnosimy jakość naszych usług. – mówi Bartosz Gibała, Prezes Zarządu.

Aktualnie sieć liczy 14 klubów w Krakowie, Jarosławiu, Zamościu i Radomiu (trzy ostatnie lokalizacje to kluby franczyzowe). Każde miejsce ma swój niepowtarzalny klimat, a przykładem są m.in. kluby The Legend przy Reymonta 22A (najmłodsze dziecko Fitness Platinium, nawiązujące w swoim wystroju do historii sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków i symboli Krakowa) czy inspirowany krakowską tradycją Fitness Platinium Klimeckiego 1 KKF. Warto wspomnieć o klubie Fitness Platinium Aleja Pokoju 16 XXL, który dzięki swojej powierzchni 4500 m2 wygrywa w rankingu największych klubów w Krakowie!

Naszą siłą jest również wyposażenie klubów, czyli wysokiej jakości sprzęt i akcesoria fitness. Nie można też zapomnieć o różnorodnych i innowacyjnych strefach treningowych, m.in.:

 • energetyczne Studio SHAPER, łączące w sobie klimat imprezy i zalety treningu HIIT
 • strefa Cinema Cardio, w której trening umili ci oglądanie kinowych produkcji na wielkim ekranie
 • strefa Eco Cardio, w której ćwiczysz nie tylko dla siebie, ale i dla środowiska
 • Oldschool, gdzie poczujesz się jak w siłowni ze starych dobry lat
 • i wiele innych!

Po intensywnym treningu każdy może się zregenerować w saunie suchej lub w strefie Chillout.

Wielka siła wsparcia

W Fitness Platinium wiemy, że gesty mogą mają wielką moc. Dlatego angażujemy się w różnorodne działania, które pozwalają nam poprawić jakość życia osób w potrzebie oraz być bliżej was i szerzyć kulturę fizyczną wśród krakowskiej społeczności. Wspieramy sportowe talenty – Fitness Platinium zostało oficjalnym sponsorem I drużyny koszykarzy TS Wisła Kraków. We wszystkich meczach tego sezonu zespół występował jako TS Wisła Platinium Kraków, a wy razem z nami kibicowaliście zawodnikom na trybunach!

Przy klubie Fitness Platinium Aleja Pokoju 16 XXL odbyła się akcja krwiodawstwa. Umożliwiliśmy treningi podopiecznym Fundacji Brak Barier. Razem z wami wsparliśmy potrzebujące rodziny w ramach Szlachetnej Paczki. Rozdaliśmy maseczki antysmogowe w ramach akcji Zdemaskuj Smog. W tym roku wystartowaliśmy z kolejną edycją Biegasz? Pomagasz!, by wesprzeć Schronisko Psie Pole i Fundację Stawiamy na Łapy.

Trudne chwile, szybkie działania

W trosce o naszych klientów podjęliśmy natychmiastowe działania w momencie zagrożenia epidemiologicznego. W klubach pojawiło się ponad 220 litrów żeli antybakteryjnych. Rozpoczęliśmy akcję informującą o zasadach higieny wskazanych przez GIS. Zwiększyliśmy ilość płynu do dezynfekcji, zwiększyliśmy czas pracy serwisu utrzymującego czystość w klubach i zmieniliśmy sposób wejść do klubów, by uniknąć bezpośredniego kontaktu Klienta z Pracownikiem. Umożliwiliśmy również darmowe zawieszenie karnetów na 14 dni.

Ale największym dla nas przełomem i wyzwaniem jest akcja #trenujwdomu z Fitness Platinium! Kiedy tylko sytuacja epidemiologiczna zmusiła nas do zamknięcia klubów, postanowiliśmy się nie poddawać i cały czas jesteśmy z wami w kontakcie online. To dla nas wielka przygoda. Entuzjastyczne przyjęcie naszych działań daje nam niezłego motywacyjnego kopa! Dziękujemy, że w ten trudny czas nadal jesteście z nami.

W ramach #trenujwdomu organizujemy dla was codzienne bezpłatne transmisje treningów na żywo, publikujemy gotowe filmy z treningami od naszych instruktorów oraz filmy edukacyjne od Pawła Głuchowskiego. Wystartowaliśmy z treningami premium na platformie Gymsteer oraz z wypożyczalnią sprzętu i akcesoriów fitness. Ruszyliśmy ze sprzedażą planów treningowych, rozpisywanych przez naszych wykwalifikowanych trenerów.

Co najważniejsze, w ten trudny czas również wspieramy tych w potrzebie:

 • Rozpoczęliśmy sprzedaż gadżetów Fitness Platinium – 20% uzyskanych ze sprzedaży środków przekażemy na Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie.
 • Dostarczyliśmy 1890 litrów wody dla Szpitala Śląskiego w Cieszynie, Pogotowia Ratunkowego oraz na most w Boguszowicach, gdzie Polacy po kilkanaście godzin czekali na powrót do kraju.
 • Podopiecznym Domu Spokojnej Jesieni dostarczyliśmy chusteczki dezynfekujące i 150 litrów płynu dezynfekującego, dwa telewizory, rowerek stacjonarny, 65 opakowań witamin dla seniorów, 10 opakowań kart do gry oraz 10 sztuk szachów.
 • Przyłączyliśmy się do akcji Maseczki dla krakowskich medyków – do szwalni Teatru Słowackiego przekazaliśmy 200 m b. materiału oraz gumki i druciki potrzebne do uszycia niezbędnych medykom maseczek.
 • Wsparliśmy Szpital Uniwersytecki w Krakowie poprzez przekazanie 150 litrów płynu do dezynfekcji.
 • Wsparliśmy również Zupę na Plantach poprzez przekazanie 1756,5 litrów napojów i 165 sztuk batonów do paczek dla osób bezdomnych.
 • Wsparliśmy Dom Pomocy Społecznej na Osiedlu Sportowym 9 w krakowskiej dzielnicy Nowa Huta. Przekazaliśmy dwie maszyny: Technogym XT PRO TOP i Technogym Crossoverjedna (jedną na stałe, a drugą na czas pandemii) oraz kosmetyki o wartości 1000 zł netto.
 • Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach przekazaliśmy 25 płynów dezynfekujących, kosmetyki o wartości 3000 zł netto oraz 50 zgrzewek wody o pojemności 1,5 l.
 • Pomogliśmy programowi #PajacykBezPrzerwy – rozwieźliśmy przygotowane przez sklep Auchan w Dąbrowie Górniczej 100 paczek z żywnością o wadze ok. 20 kg każda do 7 placówek w Dąbrowie Górniczej, by wesprzeć potrzebujące dzieci.

(Podsumowanie naszych akcji znajdziesz tutaj.)

 

Wszystkie nasze działania są napędzane wielką pasją do zdrowego trybu życia i ruchu. Od lat staramy się tę pasję zaszczepić w was – naszych Klientach. Jeszcze raz dziękujemy za wasze głosy i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na kolejne lata.

 

Trzymajcie się ciepło!

Platinium Team

# #