Fitness Platinium Plaza - ważne informacje

W związku ze zmianami, jakie zaszły w Galerii Plaza coraz częściej pytacie nas o to, jak będzie wyglądać przyszłość naszego klubu. Niestety, po 7 latach funkcjonowania, jesteśmy zmuszeni zamknąć klub. Zapraszamy na pożegnalny trening, w środę, 15.09. Od 16.09 klub będzie nieczynny.

Co będzie później? Jak żyć? No cóż, pomimo tego, że pewien rozdział się kończy, trzeba trenować dalej! Mamy nadzieję, że Waszym drugim domem stanie się Platinium Fitness Aleja Pokoju 16, Platinium Fitness Klimeckiego 1 KKF lub inna dogodna dla Was lokalizacja. Jesteśmy pewni, że pokochacie te kluby tak samo, jak nasz. Na zachętę powiemy Wam, że każdy z Pracowników naszego klubu ma możliwość rozpoczęcia pracy w pozostałych placówkach Fitness Platinium. Część naszego Personelu z tej możliwości skorzystała i już wkrótce spotkacie nas w innych lokalizacjach.

Pamiętajcie, że Wasze karnety (zarówno OPEN, jak i HALF OPEN) umożliwiają Wam korzystanie ze wszystkich krakowskich klubów Fitness Platinium. Nawet, jeśli nie wykorzystacie karnetów w całości w naszym klubie, nadal pozostaną ważne i pozwolą Wam trenować w innych lokalizacjach.UWAGA, PREZENT!Dziękujemy za to, że z nami jesteście i mamy nadzieję, że pozostaniecie do końca. W ramach podziękowań za wspólnie spędzony czas i za to, że tworzyliście klub w Plazie razem z nami, mamy dla Was PREZENT! Od wtorku, (31.08) do środy (15.09), każdy Klubowicz oraz osoba, korzystająca z kart i pakietów sportowych będzie mogła odebrać (dla siebie lub bliskiej osoby) RABAT o wartości 25 zł! Rabat ten będzie można wykorzystać na zakup lub przedłużenie dowolnego karnetu! Będzie on aktywny od dnia zamknięcia naszego klubu aż przez 30 kolejnych dni. Po kody rabatowe zapraszamy do recepcji naszego klubu.

Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.

To jeszcze nie koniec! Jeśli dotarliście aż do tego momentu, to musicie wiedzieć, że planujemy też kilka pożegnalnych atrakcji, takich jak maratony fitness oraz konkursy. Chcielibyśmy umilić Wam te ostatnie dni treningów w naszym klubie, więc szykujcie się na niespodzianki! 🙂
Na koniec dodamy tylko, że jeśli konkretna data zamknięcia będzie znana, na pewno dowiecie się o niej na naszym profilu na Facebooku, na stronie internetowej oraz w klubie.

# #