Fitness Platinium Solvay Park XXL - zobacz, co się zmieni

Do rodziny klubów XXL dołącza Fitness Platinium Solvay Park! W ostatnich miesiącach nie odpoczywaliśmy, a intensywnie pracowaliśmy nad otwarciem! Tak, tak, wiemy, że tęskniliście! 😍 Oto, co na Was czeka…

od 28 maja:
Aż 3900 m2 powierzchni, a na niej dodatkowo:

  • strefa BUTT FACTORYNOWOŚĆ! – jedyna taka w Polsce strefa wyposażona w ruchome schody StairMaster oraz specjalne ławki do wykonywania ćwiczeń, takich jak hip thrust czy przysiad bułgarski i akcesoria, dzięki którym wzmocnisz mięśnie pośladków, uda i brzuch!
  • nowa szatnia męska z własną sauną suchą
  • nowa szatnia damska z własną sauną suchą

dodatkowo:

  • studio EMS* – NOWOŚĆ! – 20 minutowe zajęcia grupowe, które pobudzą mięśnie do pracy poprzez elektrostymulację. Cennik tych zajęć opublikujemy niebawem, ale już teraz możemy powiedzieć, że oferta będzie baaaaardzo korzystna!

a już po wakacjach
Aż 5200 m2 powierzchni
👉strefa OCR, w której przygotujesz się do najcięższych biegów z przeszkodami!
👉Studio ROW – pierwsza w Polsce strefa do zajęć grupowych na ergometrach wioślarskich! Strefa będzie wyposażona w kilkanaście ergometrów, a także ekran, na którym na bieżąco możesz monitorować swoje wyniki i porównywać je do wyników pozostałych uczestników 🙂
👉klatka do kalisteniki
👉 nowa strefa alternatywnej rozgrzewki z trampoliną i ping pongiem
👉 nowa strefa maszyn izotonicznych
👉 nowa strefa treningu personalnego
👉 dodatkowa strefa funkcjonalna

Od 28 maja wprowadzamy do sprzedaży nowy KARNET OPEN tylko do klubu Fitness Platinium Solvay Park w cenie 79 zł/ 30 dni! Teraz nie macie już powodów do wymówek!

Szczegóły sprzedaży już wkrótce.

*Studio EMS może wystartować nieco później niż 28 maja.

# #