Impreza pożegnalna - Fitness Platinium Mogilska i Wadowicka

W poniedziałek, 24 czerwca, zapraszamy was na wyjątkowy dzień! W Fitness Platinium Mogilska 97 i Fitness Platinium Wadowicka 6 odbędą się specjalne maratony, dzięki którym zapamiętacie nasze kluby na długo! W tym dniu towarzyszyć wam będzie tylko dobra energia i zajęcia z waszymi ulubionymi instruktorami. Na naszych siłowniach czeka na was również mnóstwo niespodzianek!
Fitness Platinium Mogilska
Zajęcia funkcjonalne – Functional Evening od godz. 19:00 do godz. 21:00 z Karoliną Ciurą – Baster i z Moniką Borowiec – Jucha.
A po zajęciach czas na imprezę, zagra dla was Dj Bleq!

Fitness Platinium Wadowicka
Wybuchowa mieszanka fitnessu i zajęć mentalnych Maraton Fit & Flex od godz. 17:00 do godz. 19:00 z Sylwią Świątek i Małgorzatą Boryczką.
Wodne szaleństwa Maraton Aqua Summer Time od godz. 17:30 do godz. 19:00 z Kasią Kozdębą i Eweliną Podlecką.

Po energetycznej dawce ruchu zagra dla was Dj ikz.

Po takiej dawce energii należy wam się chwila relaksu! Od godz. 19:00 do godz. 22:00 zapraszamy was na imprezę pożegnalną ze świetną muzyką i drinkami, serwowanymi przez profesjonalnych barmanów! Nie możecie przegapić takiej imprezy! Czas na Goodbye Party! Wstęp bezpłatny dla Klubowiczów oraz posiadaczy kart i pakietów sportowych akceptowanych przez naszą sieć.

Ilość miejsc na maratony jest ograniczona. Zapisy na imprezę w Fitness Platinium Wadowicka 6 i Fitness Platinium Mogilska 97 na stronie internetowej lub w infokiosku.