Jesienna promocja w Fitness Platinium!

Nas też dopada jesienna chandra, ale mamy na nią sposób! Regularny wysiłek fizyczny wydziela endorfiny, czyli hormony szczęścia. To właśnie trening w Fitness Platinium poprawi Wam humor!

Bądź dla siebie motywacją i skorzystaj z jesiennej promocji w Fitness Platinium!

Od 15 października do 15 listopada skorzystaj z naszej promocji i kup karnet do wszystkich klubów Fitness Platinium w niższej cenie! Karnet OPEN dostępny jest w cenie 99zł/30 dni! Dzięki nie mu możesz korzystać ze wszystkich klubów naszej sieci. Przy regularnym odnawianiu ważności karnetu co 30 dni, promocyjną cenę zachowasz na stałe!

Instrukcję dotyczącą zakupu karnetu znajdziesz tutaj.

Instrukcję dotyczącą zmiany karnetu  znajdziesz tutaj.

>> KUP TERAZ <<

Masz już karnet OPEN 89 zł lub OPEN 99 zł? Bez obaw, dla ciebie również przygotowaliśmy coś specjalnego! Przedłuż dotychczasowy karnet w trakcie trwania promocji do Fitness Platinium, a kolejną ratę pomniejszymy o 50%! To doskonała okazja, by zaskoczyć postanowienia noworoczne i walkę o doskonałą sylwetkę zacząć już teraz!

>> KUP TERAZ <<

Nigdy nie byłeś naszym Klientem? To właśnie ten moment, w którym możesz zacząć trenować i zgarnąć karnet w promocyjnej cenie! Kup Karnet OPEN za 69 zł, a przy regularnym odnawianiu ważności co 30 dni, promocyjną ceną będziesz cieszyć się na stałe. Możesz trenować we wszystkich klubach Fitness Platinium i korzystać z pełnej oferty sieci. Do Twojej dyspozycji są zajęcia fitness z certyfikowanymi instruktorami, nowoczesne strefy treningowe, sauny i jedyne takie miejsce w Polsce – strefa do treningu interwałowego Studio SHAPER.

Promocja karnet OPEN 69 zł przeznaczona jest tylko dla nowych Klubowiczów.

Instrukcję, jak kupić karnet znajdziesz tutaj.

Zarejestruj się i kup teraz!

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.