Kluby sportowe ponownie zamknięte od 28 grudnia

Drogi Klubowiczu, z przykrością informujemy, że od 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 kluby sportowe Fitness Platinium przy Alei Pokoju 16, Zachodniej 27, Aleksandry 11 oraz Reymonta 22a będą nieczynne.

Twój karnet zostanie bezpłatnie zawieszony od 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 i będzie przedłużony o tyle dni, ile pozostało Ci do wykorzystania. Zawieszenie karnetów może zająć nam do kilku dni i pojawić się na Twoim koncie z opóźnieniem. Bez obaw – Twój karnet na pewno zostanie zawieszony od 28 grudnia. Prosimy o cierpliwość.

Pamiętaj, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna i nadal możesz trenować w domu. Jeśli nie masz sprzętu do ćwiczeń, skorzystaj z naszej wypożyczalni. W dniach 23.12 – 10.01 z kodem RABAT30 otrzymasz zniżkę w wysokości 30% na cały asortyment. Zapraszamy do naszej wypożyczalni!

Bądź z nami na żywo! Codziennie bezpłatnie transmitujemy zajęcia fitness na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy również na zajęcia fitness PREMIUM, których transmisje odbywają się w zamkniętej grupie na Facebooku. Dołącz do nas i wypróbuj treningi, których nie znajdziesz nigdzie indziej! Więcej informacji tutaj.

Bierzesz udział w Mini Platinium Challenge 4 i zbierasz pieczątki na lunchboxa? Bez obaw, po ponownym otwarciu klubów, będzie możliwość dokończenia akcji.

W razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta na bok@fitnessplatinium.pl. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku.

Dziękujemy, że z nami jesteś i do zobaczenia wkrótce!

Pozdrawiamy
Zespół Platinium

# #