Krakowski Klub Fitness już otwarty [zobacz zdjęcia]

25 stycznia, punktualnie o 12:00 został otwarty Krakowski Klub Fitness przy ul. Zachodniej 27 – kolejna placówka należąca do naszej sieci. W piątek odbył się także folkowy dzień otwarty – wstęp do klubu był bezpłatny dla każdego. 

KKF składa się z 8 stref rozmieszczonych na 1220 m2 powierzchni i dwóch poziomach. Wśród nich: strefa wolnych ciężarów, strefa kobiet, strefa cardio, strefa maszyn izotonicznych, strefa funkcjonalna&ABS, ELEIKO® (z profesjonalnym sprzętem do dwuboju i trójboju siłowego) oraz Oldschool (charakteryzująca się wystrojem inspirowanym siłowniami z dawnych lat).

Klub wyposażyliśmy w 18 bieżni, 34 maszyny siłowe i 2 tony obciążeń.

Jesteś miłośnikiem zajęć grupowych? W KKF możesz wybierać spośród kilkunastu rodzajów aktywności. W grafiku zajęć znajdziesz między innymi Tabatę, Brzuchomanię, Zumbę®, Strong by Zumba®, GT (Strength, Power, WOD, Core), Pilates, Stretching czy Zdrowy kręgosłup, a ponadto Senior Fitness (gimnastyka z umiarkowanym treningiem siłowym) oraz nowość w naszej sieci: deepWORK.

Sala fitness ma 186 m2 powierzchni i może pomieścić jednocześnie 40 osób. Po treningu można skorzystać z koedukacyjnej sauny suchej lub zrelaksować się i napić proteinowego shake’a w Fit Barze.

Krakowski Klub Fitness jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-23:00 oraz w weekendy od 8:00 do 20:00. Do dyspozycji Klubowiczów jest również sieć WiFi i bezpłatny parking.

Krakowski Klub Fitness należy do sieci Fitness Platinium®, ale znacznie różni się od pozostałych placówek. To, co go wyróżnia, to przede wszystkim wyjątkowy wystrój, nawiązujący do historii i tradycji Krakowa. Klub ozdabiają murale przedstawiające krakowski folklor i charakterystyczne symbole miasta takie jak Smok Wawelski, Lajkonik czy obwarzanek.

W Krakowskim Klubie Fitness obowiązuje cennik sieci Fitness Platinium®. Klub jest dostępny dla wszystkich posiadaczy karnetów OPEN i HALF OPEN. W KKF są także akceptowane karty MultiSport, MultiSport Senior, Fit Sport, Fit Profit, pakiety OK System oraz bony Sodexo.

Korzystasz z kart lub pakietów sportowych? Mamy dla Ciebie ważną informację! Do stref znajdujących się na poziomie -1 (strefa ELEIKO®, strefa maszyn półwolnych, strefa wolnych ciężarów, strefa Oldschool, sala fitness) możesz wejść tylko z opaską magnetyczną. Opaski są wydawane w recepcji, wyłącznie pod zastaw 20 zł.

Jak prezentuje się Krakowski Klub Fitness? Zobacz zdjęcia z wielkiego otwarcia: