Kup gadżet Fitness Platinium i wspieraj szpital!

24.03 (wtorek) startuje sprzedaż gadżetów Fitness Platinium online!

20% środków uzyskanych ze sprzedaży przekażemy na Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, by wesprzeć ochronę zdrowia w walce z epidemią.

Zakupu możecie dokonać w szybki i prosty sposób po zalogowaniu się do Panelu Klienta. Przygotowaliśmy dla Was ręczniki, shaker’y, torby i workoplecaki Fitness Platinium! Wskakujcie na naszą stronę i wybierzcie coś dla siebie. Zdjęcia produktów oraz informacje o nich znajdziecie tutaj. Każdy zakup znaczy dla nas bardzo wiele – pamiętajcie, że razem możemy więcej. Liczymy na Was!

Dziękujemy Wam za wiele pozytywnych reakcji w odpowiedzi na naszą akcję #trenujwdomu z Fitness Platinium! Daje nam to wielkiego kopa do dalszej pracy. Wiemy, że jeden dobry uczynek napędza kolejne, a wspólne działanie ma wielką moc. Dlatego razem z Wami chcemy nieść pomoc tym, którzy w tym trudnym czasie wykazują się ogromnym heroizmem!

Odbioru zakupionych gadżetów będziecie mogli dokonać osobiście w dowolnym klubie Fitness Platinium, kiedy nastąpi ich otwarcie. Będziecie mieć na to 30 dni. Przed odbiorem prosimy o telefon do klubu w celu potwierdzenia dostępności produktu! 

Regulamin sklepu przeczytacie tutaj.

# #