Kup plan treningowy przygotowany przez naszego trenera!

Czasy są trudne, ale to dobry moment, by właśnie teraz zwolnić i postawić na siebie. Zadbaj z nami o swoją formę i wybierz absolutną nowość – PLANY TRENINGOWE dopasowane do twoich potrzeb! To kolejne nasze działanie w ramach akcji #trenujwdomu z Fitness Platinium (więcej o niej tutaj).

Przygotowaliśmy dla ciebie dwie opcje:

PLAN TRENINGOWY + TRENING ONLINE w cenie 149 zł

PLAN TRENINGOWY w cenie 99 zł

Plany treningowe rozpisują dla ciebie nasi wykwalifikowani trenerzy, których znasz dobrze z klubów Fitness Platinium. Chcieliby pozostać z tobą w kontakcie online, dlatego mamy nadzieję, że dorzucisz swoją cegiełkę i ich wesprzesz poprzez zakup planu.

To ty wybierasz, z którym trenerem chcesz współpracować. Na podstawie wcześniejszej konsultacji z trenerem, twój plan zostanie idealnie dopasowany do celu, jaki chcesz osiągnąć.

 • Zakupu możesz dokonać w prosty i szybki sposób po zalogowaniu się do Panelu Klienta w zakładce MOJE PRODUKTY – po zakupie otrzymasz od nas mailowe powiadomienie.
 • Po dokonaniu zakupu masz 30 dni na skorzystanie z usługi.
 • Zarezerwuj usługę na termin nie wcześniejszy niż 3 dni do przodu – możesz to zrobić zaraz po zakupie lub później.
 • Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz od nas wiadomość e-mail z informacją, jak przygotować się na rozmowę z trenerem.

Nie masz u nas konta? Wejdź na naszą stronę i kliknij DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ. Wybierz klub macierzysty, kliknij CREATE FREE ACCOUNT, uzupełnij swoje dane oraz zaznacz zgody i gotowe!

By dokonać zakupu wejdź w zakładkę MOJE PRODUKTY i kliknij ZAKUP PRODUKT. Następnie wybierz produkt, który chcesz kupić, kliknij ZAMAWIAM i PŁACĘ – zostaniesz przeniesiony do płatności.

W wyznaczonym terminie nasz trener w przypadku:

 • PLANU TRENINGOWEGO + TRENINGU ONLINE – przeprowadzi z tobą trening za pomocą komunikatora (Skype/Google Hangouts/What’s App), zaprezentuje ci plan treningowy, a następnie wyśle go mailem w formacie PDF
 • PLANU TRENINGOWEGO – wyśle ci go mailowo w formacie PDF

Każdy zakupiony plan to kolejny krok na drodze ku fantastycznej formie, ale i wsparcie dla naszych trenerów!

 

NIESPODZIANKA!

Dodatkowo każdy, kto zakupi plan treningowy, otrzyma 2-tygodniowy bezpłatny dostęp do treningów premium na platformie Gymsteer (ważny przez 14 dni od daty zakupu planu treningowego).

 • Załóż konto na Gymsteer (jeśli jeszcze go nie masz)
 • Zgłoś się mailowo do BOK (bok@fitnessplatinium.pl) i w wiadomości podaj adres e-mail, na który masz założone konto w Gymsteer.
 • Po sprawdzeniu, czy transakcja została dokonana, do twojego konta zostanie dodany darmowy karnet.

 

Chcesz wiedzieć, kto zadba o twój plan treningowy? Zerknij niżej:

marcin-boruchowski

Marcin Boruchowski trener w klubie Fitness Platinium Bronowice

Student Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Trening siłowy jest jego pasją od wielu lat. Zawsze z uśmiechem stara się podzielić swoją wiedzą. W swoich treningach przeplata zarówno ćwiczenia z obciążeniem, jak i z wykorzystaniem gum oporowych i masy własnego ciała. Nawet bez użycia specjalistycznego sprzętu potrafi tak dobrać ćwiczenia, aby zmęczyć całe ciało – wystarczy jedynie dobre nastawienie!

sebastian-pawlikowski

Sebastian Pawlikowski trener w klubie Fitness Platinium Plaza

#zostańwdomu ale #zostańaktywny!

Ułożę dla ciebie indywidualny plan treningowy do wykonania w domu. Możemy również trenować wspólnie w formie online, aby twój trening był jeszcze bardziej efektywny. Zapraszam!

weronika-winiarska

Weronika Winiarska trenerka w klubie Fitness Platinium Zachodnia 27 KKF

Jestem trenerką personalną oraz instruktorką fitness. Siłownia to moja pasja. Jestem również zawodniczką sportów sylwetkowych. Jeśli chciałbyś coś zmienić lub dodać do swojego życia ciekawy element w postaci treningów, a przy okazji poprawić sylwetkę – serdecznie zapraszam do siebie. Razem możemy zrobić wiele!

szymon-mazurek

Szymon Mazurek trener w klubie Fitness Platinium Bronowice

Związany ze sportem od ponad 10 lat. Były zawodnik kickboxingu, obecnie czynnie startujący w trójboju siłowym. Absolwent wielu certyfikowanych szkoleń u najlepszych specjalistów w kraju. W pracy z podopiecznymi stawiam przede wszystkim na optymalizację ruchu w podstawowych wzorcach ruchowych oraz budowę sprawności w życiu codziennym. Zależy mi na optymalizacji twoich wyników nie tylko na siłowni, ale także w pracy i poza nią. Do zobaczenia na treningu!

andrzej-michalewski

Andrzej Michalewski trener w klubie Fitness Platinium Plaza

Chcesz zrobić formę i w pełni zachować zdrowie? Nie mogłeś lepiej trafić! Trenując ze mną zredukujesz zbędną tkankę tłuszczową, zbudujesz wytrzymałość i siłę, a także staniesz się sprawniejszy. Jako trener z wieloletnim doświadczeniem znam doskonale ludzkie ciało i jego możliwości, więc pracując ze mną możesz być spokojny o osiągnięcie swojego celu. Zaufaj mi!

julia-gadzinska

Julia Gadzińska trenerka w klubie Fitness Platinium Bratysławska 4 XXL

Chcesz popracować nad sylwetką, może trochę zrzucić, wysmuklić i ujędrnić swoje ciało lub wzmocnić słabe partie i ładnie zarysować sylwetkę? Trafiłaś idealnie! Ułożę ci odpowiedni plan treningowy i będę czuwać nad twoim rozwojem oraz dam wskazówki i konkretnego kopa motywacyjnego podczas treningu. Jeśli jesteś mężczyzną i zastanawiasz się nad współpracą z dziewczyną – śmiało możesz dołączyć do mojego TEAM’U. Obiecuję, że nie będziesz jedynym rodzynkiem w moim zespole!

marek-krol

Marek Król trener w klubie Fitness Platinium Bronowice

Trening personalny to nie tylko odpowiedni plan treningowy i żywieniowy. To umiejętność „czytania” i analizowania klienta. Każdy z nas jest inny. Dopasowanie właściwych ćwiczeń, mobilizacji oraz metody rozwoju w treningu wymaga wiedzy, kreatywności i doświadczenia. Doskonalenie ciała pod kątem sprawności, estetyki oraz siły to pasja Marka. Każdego dnia poświęca czas, aby zdobywać wiedzę i rozwijać umiejętności trenerskie. Wszystko po to, aby świadczyć klientom usługi z najwyższej półki. Zaprasza was do współpracy, rozpocznij swoją przemianę już dziś!

natalia-brozyna

Natalia Brożyna trenerka w klubie Fitness Platinium Aleja Pokoju 16 XXL

Studentka krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie fizyczne o specjalizacji Trener personalny. Swoją wiedzę nieustannie poszerza uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Miłośniczka sportu oraz wszelkiej aktywności fizycznej. Osobiście jest zakochana w treningu siłowym – dlatego to siłownia stała się jej drugim domem.

dominika-lubojemska

Dominika Lubomejska trenerka w klubie Fitness Platinium Aleja Pokoju 16 XXL

Trener personalny, instruktorka TRX, Kettlebell i dietetyk. Moja praca to moja pasja. W wolnych chwilach poszerzam wiedzę w dziedzinie dietetyki i treningu, biorąc udział w kursach i szkoleniach. Dobrze skomponowana, zdrowa dieta i odpowiednio dobrany trening to mój klucz do sukcesu. Swoją pracą pomagam klientom zaakceptować swoje ciało i pokazuję, jak nad nim pracować, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Zapraszam na wspólny trening, tej decyzji na pewno nie pożałujesz!

klaudia-prusak

Klaudia Prusak trenerka w klubie Fitness Platinium Klimeckiego 1 KKF

Nie wiesz jak kontynuować swoje treningi bez siłowni lub chcesz zacząć ćwiczyć, by zdążyć z formą do lata? Ćwicz z domowym planem treningowym lub ze mną w formie online. Zapraszam!

waldemar-buczek

Waldemar Buczek trener w klubie The Legend

Jako trener raczyć Cię będę:

– treningiem siłowym mającym na celu budowanie mięśni lub redukcję tkanki tłuszczowej

– eliminacją wad postawy

– mobility i stability – poprawą zakresów, komfortu i jakości ruchu w stawach oraz ich stabilizacją

kamil-madej

Kamil Madej trener w klubie Fitness Platinium Bratysławska 4 XXL

Jestem zawodnikiem sportów sylwetkowych. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. Głównie specjalizuję się w kształtowaniu sylwetki, pisaniem planów treningowych i układaniem diety, co jest bardzo ważne przy budowaniu sylwetki.

projekt-bez-tytulu

Trener Personalny z licencją IFBB . Absolwent Wychowania fizycznego, specjalność: Gimnastyka korekcyjna(licencjat) Manager Sportu (magisterskie). Od 10 lat interesuje się kulturystyką. Pasjonuje się sportami sylwetkowymi, dietetyką oraz zdrowym stylem życia. Lubi motywować ludzi i przekazywać im dotychczasową wiedzę z zakresu odżywiania, suplementacji i treningu.

Regulamin znajdziesz tutaj.

Dołącz do akcji #trenujwdomu z Fitness Platinium!

Znajdziesz nas na Facebooku, gdzie:

 • codziennie organizujemy dla ciebie bezpłatne transmisje treningów na żywo
 • udostępniamy gotowe treningi od naszych instruktorów
 • wrzucamy filmy edukacyjne przygotowane przez popularnego dietetyka, trenera i szkoleniowca Pawła Głuchowskiego

Uzyskaj dostęp do fantastycznych transmisji treningów PREMIUM przez platformę Gymsteer.

Zapisz się do WYDARZENIA, by śledzić na bieżąco harmonogram zajęć.

Obserwuj nas na:

I koniecznie zerknij na naszego bloga!

# #