Kup Pysznego E-booka i pomóż potrzebującym!

Po raz kolejny Fitness Platinium przyłącza się do akcji Szlachetna Paczka i niesie pomoc potrzebującym Rodzinom! Co roku prowadzona była zbiórka darów w naszych klubach, jednak obecna sytuacja nam na to nie pozwala.
Chcemy jednak w dalszym ciągu nieść pomoc, dlatego startujemy ze sprzedażą charytatywnych e-booków. W naszym „Pysznym e-booku” znajdziesz przepisy na słodkie desery, które z pewnością zadowolą niejedno podniebienie!

JAK MOŻESZ POMÓC?

Kupując e-booka w cenie 9,99 zł niesiesz pomoc tym najbardziej Potrzebującym. Cały przychód uzyskany ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup niezbędnych rzeczy dla wybranej przez nas Rodziny. Sprzedaż potrwa do 10 grudnia.

Chcesz pomóc kupując artykuł z listy? Napisz do nas wiadomość prywatną na Facebooku.

JAK KUPIĆ PYSZNEGO E-BOOKA?

Masz już konto w panelu Klienta Fitness Platinium?
1. Wejdź na stronę Panelu Klienta i zaloguj się podając swoje dane logowania.

2. U góry strony wybierz zakładkę Moje Produkty, a następnie kliknij Dodaj Produkt.

3. Wybierz Pysznego e-booka i opłać zamówienie jedną z dostępnych form płatności.

4. Pysznego e-booka otrzymasz na swój adres mailowy po zaksięgowaniu płatności.

Nie masz konta w panelu Klienta Fitness Platinium?
1. Wejdź na stronę Panelu Klienta i kliknij DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ

2. Wybierz klub i zatwierdź.

3. Na kolejnej stronie wybierz zakładkę System Przedpłaty i wybierz Pysznego e-booka

4. Uzupełnij dane i opłać zamówienie.

5. Pysznego e-booka otrzymasz na swój adres mailowy po zaksięgowaniu płatności.

KOMU POMAGAMY?

W tym roku wspieramy rodzinę Pani Marii. Mąż Pani Marii, Pan Tomasz, od lat zmaga się ze schizofrenią, s w ostatnich dniach zdiagnozowano u niego również raka jelita grubego. Małżeństwo ma trójkę dzieci, które musi utrzymać z zasiłków, świadczeń i pracy dorywczej. Rodzina potrzebuje przede wszystkim żywności i środków czystości. Z powodu pandemii i nauki zdalnej dzieci potrzebują również laptopa do nauki.

Opis rodziny oraz jej potrzeby znajdziesz na stronie Szlachetnej Paczki.
Poprzednie zbiórki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się kolejny raz spełnić marzenie wybranej Rodziny.

Umowa sprzedaży e-booka stanowi umowę o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, a dostarczenie zakupionego e-booka za zgodą konsumenta następuje przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Dlatego też Platinium Wellness sp. z o.o. informuje, że konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży e-booka.

 

# #