Letnia promocja na start - karnet OPEN 49 zł

 karnet OPEN360 do wszystkich klubów w cenie 49 zł/30 dni
przy zakupie na 360 dni

 

Promocja tylko dla nowych Klubowiczów

Sprzedaż rozpoczyna się 28 maja o północy! Dokonaj zakupu do 30.06.2020 i ciesz się niską ceną karnetu aż przez 360 dni!

 

KUP ONLINE TUTAJ

 

Karnet OPEN360 to karnet umożliwiający ci trening we wszystkich czynnych klubach. Ważny przez 360 dni. Przeznaczony jest tylko dla osób, które nigdy nie były Klubowiczami Fitness Platinium. Decydując się na niego, zobowiązujesz się do opłacenia go w dwóch ratach: 294 zł/180 dni, co łącznie daje 588 zł za 360 dni ćwiczeń. Płacisz dwa razy w roku, nie zaprzątasz sobie głowy przedłużaniem karnetu co miesiąc i trenujesz bez ograniczeń!

Do pierwszej raty doliczana jest opłata w wysokości 89 zł. W ramach opłaty otrzymasz kartę magnetyczną oraz kłódkę do szafki.

Karnet OPEN360 możesz zawiesić dwukrotnie na okres 14 dni. Zawieszenie jest bezpłatne i możliwe do wykonania w dowolnym momencie trwania karnetu.

W ramach karnetu możesz korzystać ze wszystkich otwartych klubów Fitness Platinium w Krakowie bez ograniczeń ilościowych i czasowych.

Prezent! Pierwsze 1300 osób, które kupi karnet, otrzyma od nas smartbransoletkę Fitness Platinium – ulubiony treningowy gadżet naszych Klubowiczów!

W ramach karnetu OPEN360 możesz skorzystać z:

 • różnorodności stref w naszych klubach (m.in. strefy cardio, wolnych ciężarów, maszyn izotonicznych, ELEIKO®, oldschool i innych)
 • innowacyjnej strefy SHAPER, która łączy w sobie moc treningu i klimat imprezy
 • jedynej w Polsce strefy Butt Factory do treningu mięśni pośladków, ud i brzucha (w Fitness Platinium Solvay Park XXL)
 • stworzonej dla kinomaniaków strefy Cinema Cardio w klubach Fitness Platinium Bratysławska 4, Fitness Platinium Aleja Pokoju 16, Klimeckiego 1 KKF
 • boiska do Streetballa, boiska do piłki nożnej i kortu do squasha
 • fantastycznych zajęć grupowych (m.in. Les Mills Bodypump®, Brzuchomanii, Zumba®, ABS i innych)
 • strefy relaksu oraz sauny
 • Szkoły Walki Drwala

Jak skorzystać z promocji?

 1. Wejdź na >>tę stronę<< i kliknij Dołącz już dziś.
 2. Wybierz klub, w którym chcesz odebrać pakiet startowy.
 3. Na dole strony kliknij Mam kod rabatowy, wpisz kod SUMMER49 i przejdź dalej.
 4. Kliknij Użyj vouchera.
 5. Zatwierdź karnet, klikając w jego nazwę i przejdź dalej.
 6. Wybierz datę rozpoczęcia karnetu – możesz go aktywować maksymalnie 30 dni do przodu.
 7. Uzupełnij formularz swoimi danymi.
 8. Zostaniesz przekierowany do podsumowania. Sprawdź poprawność informacji, zaznacz wymagane zgody, a następnie przejdź dalej.
 9. Wybierz sposób płatności (przelew internetowy lub karta płatnicza) i przejdź dalej.
  Jeśli z jakiegoś powodu proces płatności nie powiódł się, możesz dokończyć proces zakupu po przejściu do zakładki Płatności, zaznaczając pole przy karnecie i klikając Opłać.
 10. Po dokonaniu płatności i zaksięgowaniu wpłaty na twoim koncie w Panelu z zakładce Szczegóły kontraktu pojawi się informacja o zakupionym karnecie wraz z datą jego zakończenia.
  Jeśli wybierzesz przelew internetowy, zostaniesz przekierowany do systemu Płatności24. Po zalogowaniu się do swojego konta bankowego będziesz mógł dokończyć proces płatności. Jeśli wybierzesz płatność kartą płatniczą, uzupełnij wymagane pola – wpisz dane posiadacza karty (w tym numer karty i 3-cyfrowy kod CW/CVC, znajdujący się pod paskiem magnetycznym na karcie). Po uzupełnieniu danych przejdź dalej i dokończ proces płatności.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

# #