Napraw swój rower w Fitness Platinium

Przy klubach Fitness Platinium Bratysławska i Fitness Platinium Solvay Park, a wkrótce i przy Fitness Platinium Al. Pokoju 16 XXL pojawiły się rowerowe stacje naprawcze. Miłośnicy jednośladów będą od teraz mogli bezpłatnie skorzystać z narzędzi, napompować oponę lub dokręcić elementy roweru.

Stację naprawczą znajdziesz przy wejściu do naszego klubu przy ul. Bratysławskiej 4, tuż przy stojakach na rowery, a w klubie przy ul. Zakopiańskiej 105, przy parkingu podziemnym.

W stacji naprawczej znajdziesz:

• wkrętak krzyżowy
• wkrętak płaski
• wkrętak TORX T25
• klucz nastawny
• klucz płaski 8×10 mm
• klucz płaski 13×15 mm
• zestaw kluczy imbusowych w rękojeści 2-8 mm
• łyżki do opon
• pompka z adapterem na wszystkie rodzaje wentyli

Od teraz możesz szybko i bezpłatnie naprawić każdą drobną usterkę i bez obaw ruszać w dalszą drogę.

Idea ochrony środowiska jest nam szczególnie bliska. Dbamy o naszą planetę, dlatego też z chęcią przesiadamy się na rower, by redukować emisję spalin i dwutlenku węgla. Jako pierwsza w Polsce sieć klubów fitness zdecydowaliśmy się we współpracy z firmą Wavelo na otwarcie stacji rowerowych. Promujemy zdrowy tryb życia i walczymy o czyste powietrze.

To nie wszystko! W sąsiedztwie naszych klubów powstają wiaty rowerowe. W trosce o środowisko, uruchomiliśmy strefę Eco Cardio w klubie Fitness Platinium Al. Pokoju 16 XXL. Dbamy i regularnie sprawdzamy jakość powietrza w naszych klubach, a w zimie rozdajemy maski antysmogowe Fitness Platinium.

Bądź eko razem z nami!

# #