Niezwykła impreza w stylu Wielkiego Gatsby'ego!

Kolejny, cudowny rok za nami! A wiadomo, że każde urodziny trzeba celebrować! Z okazji naszych 11. – zapraszamy Was na niezwykłą imprezę w stylu Wielkiego Gatsby’ego.

Impreza odbędzie się w piątek15 listopadaw klubie Shine przy ul. Starowiślnej 16 w Krakowie. Startujemy o 22:30. To najgorętsze wydarzenie w tym roku! Nie chcesz go przegapić!

W programie:

  • pokaz taneczny
    wyjątkowy taniec w kielichu.
  • JeyJeySax
    live act w wykonaniu Kacpra Duraja
  • NIEPOWTARZALNY KLIMAT LAT 20.
    … i wiele więcej!

JeyJeySax – znany również jako„DURAJ”. Pod tym artystycznym pseudonimem, kryje się kompozytor, wokalista oraz autor tekstów. Na swoim koncie ma już trzy debiutanckie single składające się na autorską płytę zatytułowaną „Droga”, która swoją premierę ma już w drugim kwartale 2019 roku. W styczniu 2019, został wybrany jako juror w drugiej edycji programu „Śpiewajmy Razem – All Together Now”, gdzie razem z setką innych jurorów w tym kapitanem drużyny – Beatą Kozidrak, oceniają uczestników.

Pokaz taneczny – wyjątkowy taniec w kielichu.  MONIKA OLEKSIAK znana w świecie tanecznym i akrobatycznym jako Lusesita Farrell – tancerka, choreografka oraz akrobatka w Agencji Dancing Models. Ukończyła wydział artystyczny ze specjalizacją TANIEC na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, absolwentka Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, tancerka i akrobatka w najbardziej znanym w Warszawie Teatrze SABAT Małgorzaty Potockiej. Obecnie półfinalistka programu MAM TALENT!

DRESSCODE: FANCY AND ELEGANT – to twoja noc! Poczuj się jak na imprezie z Wielkim Gatsby’m. Pióra, cekiny, błyszczące klapy od marynarek i muszki to must have tej nocy!

Przed Wielką Imprezą organizujemy Before Party. Już teraz zapraszamy Was do naszych dwóch klubów! W godzinach 21:00 – 23:00 będziemy bawić się w Fitness Platinium Bratysławska 4 i Fitness Platinium Al. Pokoju 16. Zapraszamy na darmowe drinki i prosecco z Prosecco Vana i muzykę na żywo (zagrają rezydenci klubu SHINE). Przejazd na imprezę do klubu Shine odbędzie się Party Busem.

Uwaga! Wstęp na imprezę tylko dla osób pełnoletnich za okazaniem zaproszenia i dokumentu tożsamości. Podwójne zaproszenia już wkrótce będą dostępne.

Nie masz karnetu? Kup go tutaj.

Wydarzenie będzie utrwalane w formie foto- i wideorelacji. Z klauzulą możesz się zapoznać tutaj

# #