Nowe studio butikowe!

Jesteście gotowi na prawdziwe szaleństwo? No to lecimy! Po wczorajszej informacji o saunarium mamy kolejną bombę!

Już w tym roku otworzymy miejsce, jakiego w Krakowie jeszcze nie było. Znajdziecie w nim strefy do ćwiczeń, których w Polsce nie ma! To miejsce wyjątkowe, jedyne takie w naszym kraju. Przedstawiamy Wam Studio Butikowe, które mieścić się będzie przy ul. Cystersów 26!

Co znajdziecie w tym niezwykłym klubie?

  • STUDIO SHAPER – uwielbiane przez Was miejsce do treningu interwałowego! Studio SHAPER to energia, muzyka, kolory, światła, a przede wszystkim satysfakcjonujący i porządny wycisk! To tutaj znajdziecie bieżnie i ławeczki funkcjonalne! Trening trwa 45 minut i gwarantujemy Wam, że poczujecie prawdziwy ogień!Główną ideą grupowych zajęć SHAPER jest trening HIIT! Zajęcia  składają się z treningu cardio na bieżniach oraz treningu wzmacniającego na ławeczkach funkcjonalnych, które wyposażone są w komplet hantli hexagonalnych! Ten szybki i energetyczny trening, wykonywany przy akompaniamencie głośnej, klubowej muzyki da wam niesamowitą dawkę poweru!Chcecie poznać SHAPER bliżej? Tutaj znajdziecie garść informacji.
  • ROW– wyjątkowe miejsce na fitnessowej mapie Polski! Jedyna taka strefa w kraju! To miejsce do treningu HIIT z wykorzystaniem ergometrów wioślarskich. To energetyczna strefa, składająca się z 19 wioślarzy i hantli hexagonalnych! Tutaj poczujecie prawdziwą energię i dzięki zawieszonym ekranom monitorującym waszą aktywność – na bieżąco będziecie kontrolować swoje progresje! O strefie ROW napiszemy więcej już wkrótce – więc obserwujcie nas na bieżąco!
  • Sala do treningu EMS – trening EMS pobudza do pracy mięśnie poprzez ich elektrostymulację. To zupełnie inny wymiar treningu – buduje siłę, poprawia kondycję oraz spala tkanką tłuszczową. Jesteście ciekawi o co chodzi? STAY TUNED!
  • Sala funkcjonalna – to strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń. W tym miejscu zrobić równiesz trening personalny.

Jesteście ciekawi jak będzie prezentować się nowe studio butikowe? Koniecznie zerknijcie na poniższe wizualizacje! Będzie pięknie, energetycznie i będzie się działo!

# #