Nowy klub The Legend już otwarty!

Klubowicze!

Wielkie otwarcie klubu The Legend przy Reymonta 22A już za nami. 3 lutego z pewnością przejdzie do historii jako najbardziej legendarny dzień otwarty. Kilka miesięcy wytężonej pracy, zaangażowanie wielu fantastycznych osób… i oto mamy piękny efekt końcowy! Cieszymy się, że wraz z Wami mogliśmy celebrować zwieńczenie tego wyjątkowego projektu.

3 lutego wystartowaliśmy punkt 12:00 i otworzyliśmy przed Wami drzwi do wyjątkowego klubu The Legend. Mogliście poczuć na własnej skórze niepowtarzalny klimat tego miejsca. Ciepłe światło neonów, retro zdjęcia na ścianach, a to wszystko w towarzystwie nowoczesnego sprzętu i akcesoriów do treningu. Mieliście okazję przetestować 8 stref treningowych, salę fitness, a także infrastrukturę Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków (szczegóły na ten temat znajdziesz tutaj). A po intensywnym treningu mogliście się zrelaksować w saunie suchej. Bawiliście się razem z nami i Wawelskimi Smokami, a siły odzyskiwaliście dzięki smacznym przekąskom.

Dziękujemy jeszcze raz, że byliście z nami i mamy nadzieję, że w The Legend będziecie częstymi gośćmi. Przygoda dopiero się zaczyna… Widzimy się na treningu!

Chcecie jeszcze powspominać razem z nami? Poniżej znajdziecie zdjęcia z tamtego dnia!

# #