Nowy sprzęt w naszych klubach

Drodzy Klubowicze!

Informujemy, że w klubach Fitness Platinium Solvay, Fitness Platinium Aleksandry, Fitness Platinium Bronowice, Fitness Platinium Bratysławska oraz Fitness Platinium Plaza pojawił się nowy sprzęt. Są to bieżnie naturalne marki Rocson (model TC-500).

Ich cechą charakterystyczną jest pas wygięty w łuk. W związku z tym różnią się one od bieżni mechanicznych między innymi sposobem obsługi.

Bezwysiłkowe bieganie

Biegnij, stań, idź bądź przyspiesz natychmiast, jedynie pochylając się naprzód bądź w tył bez potrzeby wciskania jakichkolwiek guzików.

Zakrzywienie

Innowacyjny opatentowany zakrzywiony koncept lepiej odpowiada twojemu kroku i zachęca do biegu na przedniej części stopy, co poprawia wydajność.

Stopnie

Skonstruowane dla lekkości i niesamowitej wytrzymałości, stopnie są z zaawansowanego kompozytu który zawiera delikatną powłokę absorbującą uderzenia. Wspólnie daje on odpowiednią sprężystość i odporność przy dużych obciążeniach oraz długotrwałość.

Bezkonserwacyjne utrzymanie

System taśm bieżnika to silna podstawa dla precyzyjnych łożysk kulkowych które wspierają taśmo-bieżnikowy system. Końcowy rezultat to gładki, cichy system z bezkonserwacyjnym utrzymaniem.

Aby poznać wszystkie zalety nowego sprzętu, przeczytaj nasz tekst.