OCR Endurance w Fitness Platinium

Doskonale wiesz co to OCR i masz za sobą kilka startów? A może od zawsze chciałeś spróbować biegów z przeszkodami? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Startujemy z OCR Endurance!

1.  Już od 2 maja ruszają zapisy! Pierwsze zajęcia odbędą się 9 maja w Fitness Platinium Al. Pokoju 16! Treningi odbywają się w Fitness Platinium  Al. Pokoju 16 w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18:00 Strefie Cross Fitness. Startujemy 9 maja!  W Fitness Platinium będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności pod okiem prawdziwego mistrza w tej dziedzinie. Prowadzący Łukasz ‚SPIDERMAN’ Wańczyk to nie tylko wybitny trener, ale i najszybszy Polak na Mistrzostwach Europy w Danii w 2019 roku.

Treningi odbywają się w Fitness Platinium  Al. Pokoju 16 w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18:00 Strefie Cross Fitness.

2. Teraz możesz trenować również w Fitness Platinium Aleksandry 11!

Zajęcia poprowadzi – Mateusz Filipak! Mateusz swoją sportowa przygodę rozpoczął od biegania. Brał udział w niezliczonej ilości biegów ulicznych i górskich. Jednak po rozpoczęciu treningów CrossFit, zwykłe bieganie stało się nudne. Wtedy pojawił się pomysł startów w biegach OCR. Jak dotąd ma za sobą 4 starty i ciągle powiększa swój dorobek. Nasz trener zadba o twoją kondycję i formę, a także sprawi, że będziesz doskonale przygotowany do startu w zawodach OCR. Jeśli chcesz poprawić swoją wydolność, kondycję, zwinność i wytrzymałość – trening OCR Endurance jest właśnie dla Ciebie!

Treningi odbywają się w każdy wtorek o godz. 19:00 w strefie Cross Fitness. Startujemy 2 lipca! Zapisy możliwe od 25 czerwca na naszej stronie internetowej lub w infokiosku! Spiesz się, bo liczba miejsc jest ograniczona! Treningi odbywać się będą w 10-osobowych grupach!

3. 5 lipca ruszamy z OCR Endurance w Fitness Platinium Plaza! Już od 28 czerwca ruszają zapisy, a prowadzącym zajęcia będzie Patryk Depowski!

Patryk Depowski jest naszym doświadczonym, bardzo wymagającym trenerem. Ma za sobą wiele startów w biegach OCR (Runmageddon oraz Spartan Race) na każdym dystansie. Aktualnie swoją pracę mocno wiąże z treningiem siłowym, trójbojem oraz licznymi startami w zawodach.

Treningi w Fitness Platinium Plaza odbywają się w każdy piątek o godz. 19:00 w Strefie Cross Fitness.

OCR to nie tylko zawody i adrenalina towarzysząca zawodnikom w trakcie rywalizacji. To również styl życia i doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu! Historia biegów przeszkodowych sięga aż 1987 roku, a pierwszym z nich był Tough Guy, który uznawany jest do dnia dzisiejszego za najtrudniejszy bieg przeszkodowy na świecie.

W trakcie treningów poprawisz swoje parametry wydolnościowe, zdobędziesz umiejętności siłowe i gimnastyczne, które z pewnością urozmaicą Twoje treningi. Przeszkody występujące na trasach to sprawdzenie umiejętności Cross Fitness, które możesz zdobyć w naszym klubie. Nie straszne będzie Ci wspinanie po linach, dźwiganie ciężarów, czy ćwiczenia na drążkach – wszystkie te elementy dostępne są w Strefie Cross Fitness.

Zapisy na zajęcia możliwe od 2 maja na naszej stronie internetowej lub w infokiosku.

# #