Odwiedź Coworking Space przy Fitness Platinium Bratysławska

Jesteś startupowcem, freelancerem, pracujesz zdalnie lub po prostu łatwiej koncentrujesz się poza biurem? A może chodzisz jeszcze do szkoły lub studiujesz, masz masę prac domowych i szukasz komfortowego miejsca z dostępem do Internetu, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał? W sąsiedztwie klubu Fitness Platinium Bratysławska przygotowaliśmy dla Ciebie Coworking Space. 

Gwarantujemy:

  • biurka i krzesła
  • wygodne fotele
  • darmowy dostęp do Internetu przez WiFi
  • urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu za niewielką opłatą zeskanujesz i wydrukujesz wszystkie potrzebne dokumenty
  • komfortowe warunki i przyjazną atmosferę

Wiemy, że wygląd i aranżacja miejsca pracy również mają wpływ na rozwijanie pomysłów i efektywność działania, dlatego nasza przestrzeń została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, nawiązującym do barw naszej marki.

Nie ma znaczenia czy jesteś sową czy skowronkiem. 🙂 Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 23:00 oraz w soboty i niedziele od 8:00 do 20:00. W strefie coworking możesz spędzić tyle czasu, ile tylko potrzebujesz. W pomieszczeniu znajdują się też szafki zamykane na kłódkę, w których przechowasz swoje prywatne rzeczy. Szafki zamykane są na takie same kłódki jak te w klubie Fitness Platinium. Jeśli nie posiadasz swojej kłódki, kupisz ją w recepcji klubu.

Z Coworking Space możesz korzystać w ramach swojego karnetu lub karty sportowej akceptowanej przez naszą sieć, bez dodatkowych opłat.

Regulamin strefy Coworking znajdziesz tutaj.