#odwieszamkarnet dla Fitness Platinium!

Drodzy Klubowicze!

Dziękujemy Wam za dotychczasowe wsparcie, którym nas obdarzacie. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się przebrnąć przez ten ciężki okres i wrócić do normalności. Obecny czas jest niezwykle trudny dla wszystkich sektorów z branży usług.

Jesteśmy przekonani, że z Waszą pomocą przetrwamy czas epidemii i dzięki #trenujwdomu z Fitness Platinium wrócimy na siłownie jeszcze silniejsi!

Cieszymy się, że tak licznie angażujecie się w #odwieszamkarnet. Dla wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszej akcji, prezentujemy w jaki sposób możecie odwiesić swój karnet samodzielnie.

Co musisz zrobić, żeby odwiesić karnet?
1. Zaloguj się na swoim koncie w Panelu Klienta.
2. Wejdź w zakładkę SZCZEGÓŁY KONTRAKTU u góry strony.
3. Kliknij w aktualnie posiadany kontrakt.
4. Kliknij w przycisk WIĘCEJ OPCJI.
5. Pojawi się okno ZARZĄDZAJ ZAMROŻENIAMI. Kliknij przycisk EDYTUJ.
6. W kolejnym oknie kliknij USUŃ ZAMROŻENIE.

Macie problem z odwieszeniem karnetu? Napiszcie w komentarzu lub w wiadomości prywatnej #odwieszamkarnet a skontaktujemy się z Wami i odwiesimy karnet za Was. Odwieszenie karnetu jest dobrowolne. Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie, pozostałe karnety pozostaną zawieszone do momentu ponownego otwarcia siłowni.

Instrukcję odwieszenia karnetu znajdziecie tutaj.

CO OZNACZA ODWIESZENIE KARNETU?

Mam aktywny karnet, a do jego zakończenia pozostało mi 5 dni. Od czasu zamknięcia klubów nie wykonywałem żadnych czynności na swoim koncie.

Jeśli odwiesisz swój karnet teraz, to po 4 dniach zostanie naliczona kolejna płatność za karnet i masz 14 dni na jej opłacenie.

Miałem aktywny karnet, a do jego zakończenia pozostało mi 14 dni. Przed zamknięciem klubów skorzystałem z BEZPŁATNEGO zawieszenia na 14 dni.

Jeśli odwiesisz karnet teraz to pozostanie Ci 13 dni aktywnego karnetu, następnie po tym czasie zostanie naliczona kolejna płatność za członkostwo.

Miałem aktywny karnet, a do jego zakończenia pozostało mi 14 dni. Przed zamknięciem klubów skorzystałem z PŁATNEGO zawieszenia na 14 dni.

Jeśli odwiesisz karnet teraz to, pozostanie Ci 13 dni aktywnego karnetu, następnie po tym czasie zostanie naliczona kolejna płatność za członkostwo. Kwota pozostała po wcześniej opłaconym zawieszeniu, które usunąłeś zostanie wykorzystana na poczaet opłacenia części kolejnego karnetu.

Miałem aktywny karnet, ale spóźniłem się jeden dzień z zapłatą kolejnej raty, zanim kluby zostały zamknięte.

Nie możesz dokonać odwieszenia. Twoje członkostwo wygasło i po otwarciu klubów będziesz mógł na nowo zakupić karnet.

# #