Otwarcie Fitness Platinium Cystersów 26

Najnowszy klub Fitness Platinium Cystersów 26 został otwarty 20 października 2021! 

To kameralny klub, w którym nie znajdziesz siłowni. Weźmiesz natomiast udział w unikalnych zajęciach grupowych oraz zregenerujesz się w saunie. Na powierzchni 1000 m2 znajdziesz:

♦ STUDIO ROW –  to jedyne takie studio treningowe w Polsce! Miejsce do grupowego treningu HIIT z wykorzystaniem ergometrów wioślarskich. To energetyczna strefa, składająca się z 19 wioślarzy i innych akcesoriów. Dzięki zawieszonym na ścianie ekranom możesz na bieżąco monitorować swoje wyniki i porównywać je z wynikami pozostałych uczestników zajęć. Dowiedz się więcej o Studio ROW.

♥ STUDIO EMS – trening EMS to grupowy trening, pobudzający do pracy mięśnie poprzez ich elektrostymulację. Trening buduje siłę, poprawia kondycję oraz spala tkanką tłuszczową. Zajęcia trwają 20 minut i odbywają się w grupach maksymalnie 4-osobowych. Więcej o EMS przeczytasz w tym artykule.

♥ STUDIO SHAPER – to wyjątkowa przestrzeń do zajęć grupowych z wykorzystaniem ławeczek i bieżni. Znajdziesz tu wyjątkowy klimat klubowy, głośną muzykę i mnóstwo kolorów. W trakcie około pięciominutowych rund interwałowych wykonasz trening cardio (bieżnia) oraz wzmacnianie (ławeczka).

♦ Sala funkcjonalna – to strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.

♦ Sauna sucha – w klubie możesz skorzystać z sauny suchej. Sesja w saunie to najlepszy sposób na regenerację po treningu.

KARNETY I PROGRAMY PARTNERSKIE

W klubie akceptowane będą karty Multisport, Fit Sport, Fit Profit, pakiety OK System oraz Karnety OPEN i HALF OPEN do sieci Fitness Platinium.

GODZINY OTWARCIA

Klub będzie czynny:

Poniedziałek – Piątek
7:30 – 22:00
Sobota – Niedziela
8:00 – 20:00

Sauna sucha będzie otwarta:

Poniedziałek – Piątek
16:00 – 21:30
Sobota – Niedziela
8:30 -19:30

PARKING

Dla wszystkich zmotoryzowanych mamy wiadomość – parking znajduje się przy klubie Platinium Fitness Aleja Pokoju 16.

Jesteś ciekawy, jak będzie prezentować się nowe studio butikowe? Koniecznie zerknijcie na poniższe wizualizacje! Będzie pięknie, energetycznie i będzie się działo!

ATRAKCJE NA OTWARCIE

Maraton SHAPER

20 października, w godz. 18:30 – 20:00, zapraszamy na energetyczny MARATON SHAPER, który poprowadzą Ewa Pietrzyk i Joanna Kmon.

Przyjdź i zobacz koniecznie, jak wygląda nasze nowe studio 🖤 Ostry wycisk i mnóstwo spalonych kalorii gwarantowane!

Maraton ROW

Miłośników ergometrów (i nie tylko!) zapraszamy na MARATON ROW. Widzimy się 20 października w godzinach 17:45 – 20:45.

Maraton poprowadzą Julia Styła i Mateusz Podsadniuk.

Ilość miejsc na maratony ograniczona. Zapisać możesz się w Panelu Klienta.

# #