Otwarcie klubu The Legend już 3 lutego!

Poczuj klimat, w którym rodziły się krakowskie Legendy Sportu. Już 3 lutego (poniedziałek) nastąpi otwarcie należącego do sieci Fitness Platinium wyjątkowego klubu The Legend przy ul. Reymonta 22A. To tutaj nowoczesność przenika się z przeszłością, a wystrój nawiązujący do historii sekcji sportowych Towarzystwa Sportowego Wisła nadaje temu obiektowi niepowtarzalnego charakteru.

1100 m2, a na nich sala fitness i 8 stref treningowych:

•    Strefa wolnych ciężarów
•    Strefa dwuboju I trójboju siłowego
•    Strefa funkcjonalna
•    Strefa cardio
•    Strefa kobiet
•    Strefa maszyn półwolnych
•    Strefa maszyn izotonicznych
•    Strefa ABS

Oprócz tego będą na ciebie czekać energetyczne i pobudzające do życia zajęcia fitness! Ale pamiętaj, nie samym treningiem człowiek żyje – po wysiłku daj sobie czas na relaks i regenerację w saunie suchej.

Klub The Legend jest częścią Fitness Platinium, więc będą w nim obowiązywać karnety Fitness Platinium: karnet OPEN (119 zł), HALF OPEN (69 zł), OPEN 3-dniowy (25 zł). Dostępna będzie również możliwość jednorazowego wejścia w kwocie 19 zł.

W klubie akceptowane są: karty Multisport, Fit Sport, Fit Profit, pakiety OK System oraz bony Sodexo.

Powstanie klubu The Legend jest elementem długodystansowej współpracy z Towarzystwem Sportowym Wisła, w ramach której planowana jest również budowa nowego obiektu o charakterze społeczno-sportowym. Odpowiadanie na potrzeby lokalnej społeczności, zaangażowanie w jej rozwój sportowy oraz promowanie kultury fizycznej – właśnie te cele przyświecają tej współpracy.

Liczymy na twoją obecność – to tu staniesz się Legendą!

Więcej szczegółów już wkrótce.

ok_nowe_logo

Zapraszamy posiadaczy pakietu OK System! Trenuj u nas, a twoja forma będzie #bardziejOK. Z pakietem OK System w łatwy i szybki sposób skorzystasz z naszych usług – rejestruj swoje wejścia do klubu za pomocą aplikacji OK System, na recepcji okaż zwrotny SMS i ciesz się treningiem w The Legend.

 

Chcesz zobaczyć, jak będzie się prezentować wyjątkowa przestrzeń klubu The Legend? Zerknij na nasze wizualizacje!

# #