Otworzymy największe saunarium w Krakowie!

Nie mogliśmy się doczekać, żeby podzielić się z tobą tą wiadomością. Od wielu miesięcy pracujemy dla ciebie nad wyjątkową inwestycją, czyli największym SAUNARIUM w Krakowie! Obiekt będzie się mieścić przy ul. Reymonta 22, a otwarcie jest planowane już w tym roku.

W saunarium znajdziesz wiele różnorodnych stref, które pozwolą ci się zrelaksować i zregenerować. Będzie gorrrąco!

POZNAJ NASZE STREFY:

Do twojej dyspozycji oddamy kompleks, w którym królować będzie przestronna, stuosobowa sauna widowiskowa do przeprowadzania ceremonii przy udziale Saunamistrzów. Rozgrzejesz się również w Ruskiej Bani, która w sposób szczególny poprawia krążenie krwi. Jest to sauna o podniesionej wilgotności.

Jedną z atrakcji będzie Sauna Infrared solna, w której ciepło kierowane jest bezpośrednio na nasze ciała, a temperatura jaka tam panuje to około 50-60 stopni Celsjusza. Solne ściany pomagają w inhalacji dróg oddechowych. Z kolei Cedrowa Sauna Aromatyczna pobudzi twoje zmysły. Sauna nagrzewa się do temperatury 80 -90 stopni Celsjusza, uwalniając jednocześnie zapach olejków aromatycznych oraz drewna cedrowego.

Dla miłośników nieco delikatniejszych, ale nie mniej fantastycznych wrażeń, oddamy Saunę Japońską. Ciepłe kamienie, na których będziecie mogli się położyć, a także aranżacja sauny pozwolą ci się zrelaksować i przenieść do najdalszych zakątków kraju Kwitnącej Wiśni. Przygotowaliśmy dla ciebie także dwie łaźnie parowe, w których wilgotność sięga 80%, a maksymalna temperatura osiąga 60 stopni Celsjusza.

Fani naprawdę GORĄCYCH atrakcji będą mogli spróbować swoich sił w Saunie Gorącej, w której panuje temperatura 110- 120 stopni Celsjusza!

Jednak żeby nie było ci zbyt gorąco, będziemy mieć także atrakcje dla zimnolubnych i zmiennocieplnych! Do twojej dyspozycji oddamy basen o powierzchni 100 m2 – znajdziecie w nim atrakcje do wodnego masażu. Z kolei strefa schładzania, poza standardowymi prysznicami została wyposażona w studnię lodową i wiadra bosmańskie. Najwytrwalsi będą mogli schłodzić się w specjalnym basenie o temperaturze 8 stopni Celsjusza!

Nie zabraknie również przestrzeni do relaksu. Przygotowaliśmy dla ciebie Strefę Wypoczynku z tężnią solankową, a także Strefę Wypoczynku z pięknym widokiem na Kopiec Kościuszki. Na deser zaprosimy cię do jednego z trzech jacuzzi – każde o innych właściwościach.

 

Przygotowaliśmy dla ciebie atrakcyjny cennik:

Nielimitowane wejście OPEN za jedyne 30 zł!

Płacisz raz i przebywasz w saunarium jak długo zechcesz! Będziemy mieć też dla ciebie specjalną ofertę – o tym więcej już wkrótce! Nielimitowane wejście OPEN będzie również dostępne dla posiadaczy akceptowanych przez nas kart i pakietów sportowych.

Mamy nadzieję, że ta fantastyczna nowina osłodzi ci ten czas i że już niedługo się zobaczymy.

Ciekawi cię, jak to wszystko będzie wyglądać? Łap filmik z wizualizacją oraz zdjęcia:

# #