Pierwsze darmowe wejście do Fitness Platinium!

Sprawdź nas i bądź #bardziejOK! Wraz z Ok System zapraszamy cię na PIERWSZE DARMOWE WEJŚCIE. To idealna okazja, by przetestować wybrany przez ciebie klub Fitness Platinium i zadbać o doskonałą formę! Trenuj z nami cały rok – nie czekaj do wakacji!

W ten dzień możesz korzystać ze wszystkich atrakcji! Wypróbuj dostępne strefy, wybierz się na zajęcia fitness z wykwalifikowanymi instruktorami, a po wyczerpującym treningu – zrelaksuj się w saunie!

W klubach Fitness Platinium znajdziesz:

– bezobsługową możliwość wejścia do klubu
– wygodne miejsca do parkowania, wiaty rowerowe i rowerowe stacje naprawcze
– smaczne i zdrowe przekąski oraz proteinowe shake’i w Fit Barach
– profesjonalną kadrę, która pomoże ci w trudnych początkach na specjalnym treningu wprowadzającym, który otrzymasz wraz z karnetem
– liczne promocje, dzięki którym będziesz mógł zgarnąć sprzęt sportowy i inne atrakcyjne benefity
– sauny
– sale fitness z innowacyjnymi zajęciami fitness, które poprowadzą dla ciebie wykwalifikowani instruktorzy
– innowacyjne w Polsce Studio SHAPER (Fitness Platinium Klimeckiego 1 KKF, Fitness Platinium Solvay Park, Fitness Platinium Bratysławska 4). To właśnie w tym miejscu odkryjesz zupełnie nowy wymiar treningu. Intensywny trening interwałowy przy akompaniamencie głośnej muzyki z pewnością wycisną z ciebie siódme poty! Nie zapominamy również o kolorowych światła – jest klimacik!
– salkę na wyłączność GYM BOX (Fitness Platinium Solvay Park). Siłownia w siłowni? Brzmi nieprawdopodobnie? Nie u nas! Ty potrzebujesz indywidualnej, doskonale wyposażonej salki do treningu – my udostępniamy ci ją za jedyne 10 zł/55 minut!
– korty do squasha (Fitness Platinium Aleja Pokoju 16).
– boiska do piłki nożnej (Fitness Platinium Aleja Pokoju 16), streetballa (Fitness Platinium Bratysławska 4).
– strefy alternatywnej rozgrzewki – to tutaj pograsz w ping ponga (Fitness Platinium Aleja Pokoju 16).

Zastanawiasz się, co jeszcze możesz zyskać trenując w klubach Fitness Platinium? Skorzystaj z pierwszego, darmowego wejścia do 31.03.2021 i przekonaj się!

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.