Poczuj się #bardziejok w Fitness Platinium

Posiadasz pakiet sportowy @OKSystem? Zadbaj o swoje samopoczucie w klubach krakowskiej sieci Fitness Platinium! Możesz korzystać z najnowocześniejszego sprzętu sportowego, a także próbować innowacyjnych zajęć fitness! We wszystkim będzie wspierać Cię nasza wykwalifikowana kadra!

W naszych klubach znajdziesz:

– Studio SHAPER – innowacyjną i jedyną w Polsce strefę do treningu interwałowego. Kolorowe światła i głośna muzyka sprawią, że poczujesz się jak na najlepszej imprezie w twoim życiu
– Szkołę Walki Drwala ( w Fitness Platinium Bratysławska 4 i Fitness Platinium Plaza) – wyjatkowe miejsce, w którym niezależnie od formy fizycznej i umiejętności czy wieku znajdziesz idealne zajęcia dla siebie
– strefy Oldschool – wyposażone w żeliwne hantle, dzięki którym będziesz mógł poczuć atmosferę siłowni sprzed lat
– strefy ELEIKO®z nowoczesnym sprzętem do dwuboju siłowego i trójboju siłowego
– strefę Eco Cardio, w której maszyny wytwarzają prąd zasilający pozostały sprzęt w klubie. Ćwicząc w tej strefie choć w małym stopniu przyczyniasz się do poprawy kondycji środowiska!
– boiska: do streetballa, piłki nożnej, a także korty do squasha
– strefę alternatywnej rozgrzewki, w której znajdziesz tenis stołowy
– nowoczesne sauny suche w każdym klubie
i wiele więcej!

Lepiej czujesz się w trakcie grupowych treningów? Wypróbuj zajęcia fitness! Możesz zapisać na nie online, bez wychodzenia z domu. Zgłoś się do recepcji dowolnego klubu i załóż swoje konto w kilka minut!

Trenuj w fitness platinium i poczuj się #bardziejok.