Powiększamy Fitness Platinium Solvay Park!

Klubowicze!

Z myślą o waszym komforcie i najlepszych treningach w Krakowie – powiększamy Fitness Platinium Solvay Park o 600 m2! Planowane zakończenie prac remontowych to I połowa 2020 roku!

W nowej części znajdziecie:

1. Innowacyjne studio Shaper
Wahasz się między imprezą w klubie a treningiem w Fitness Platinium? A gdyby tak wybrać jedno i drugie? Studio Shaper – dobrze znane i uwielbiane, ładujące pozytywną energią i dające kopa do dalszych działań. Tutaj imprezowy klimat łączy się z fantastycznym treningiem HIIT: 45 minut zajęć (trening cardio na bieżniach + trening wzmacniający na ławeczkach funkcjonalnych) klubowa muzyka i kolorowe światła.

2. Strefę Cinema Cardio
Bieżnia fajna sprawa, ale czasem przydałoby się jakieś urozmaicenie, jakiś… cel? Co powiesz na ścieżkę ku kinomanii? Biegniesz, przed tobą wielki ekran i dobry film, a kilometry nabijają się same i czas mija w mgnieniu oka – strefa Cinema Cardio to idealny wybór dla tych lubiących łączyć przyjemne z pożytecznym. Repertuar się zmienia, więc to dobra okazja, by nadrobić filmowe zaległości lub ponownie obejrzeć ulubione kinowe produkcje.

3. Dużą Salę Fitness
Aż 285 m2 przestrzeni! Tutaj na nikogo nie wpadniesz, o nikogo się nie potkniesz i odetchniesz pełną piersią… Na przykład w czasie zajęć mentalnych. To właśnie na sali fitness dzieją się prawdziwe cuda zajęć grupowych. A najlepsze jest to, że każdy znajdzie coś dla siebie! Zumba®, Pilates, ABT, Body Shape i wiele innych – aż żal nie wziąć w nich udziału, gdy instruktor jest świetny, a grupa dodaje skrzydeł. W tak dobrej atmosferze mięśnie wzmacniają się same, zbędny tłuszczyk znika w mgnieniu oka, a odprężenie na zajęciach mentalnych unosi się w powietrzu niczym puszysta chmurka…

4. Gym Box | NOWOŚĆ!
I ostatni, ale nie mniej ważny – świeżynka w rodzinie stref Fitness Platinium. Żadne tam pudełko, ale przestrzeń słusznych rozmiarów. Gym Box to specjalnie wydzielona salka, wyposażona w niezbędne do treningu sprzęty i akcesoria. Jak to działa? Ty chcesz mieć miejsce i narzędzia do treningu tylko dla siebie, my umożliwiamy ci rezerwację Gym Box z całym jego wyposażeniem na konkretną godzinę. To idealna opcja dla osób, które cenią sobie trening w samotności lub w towarzystwie trenera. Szczegóły już wkrótce!

Ciekawi cię, jak będą wyglądać nowe strefy? Zerknij na wizualizacje:

 

Prace remontowe nie wpłyną na funkcjonowanie klubu.

# #