Poznaj jedyne takie miejsce w Polsce - Studio SHAPER!

Jesteś ciekawy, co czeka Cię na zajęciach SHAPER? Zobacz, na co musisz się przygotować i jak będzie wyglądał jedyny taki trening interwałowy w Polsce! Sprawdź na żywo: >>ZAPISZ SIĘ TERAZ<<

SHAPER UPPER BODY&ABS

45 minut intensywnego treningu interwałowego. Pracujesz na górne partie ciała i skupiasz się na mięśniach brzucha. Doświadczasz intensywnego wysiłku, który nigdy nie był możliwy. Szybkie rundy treningu wytrzymałościowego na wybrane grupy mięśni. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. To jak? Spróbujesz?!

SHAPER LOWER BODY&ABS

Czeka na Ciebie 45 minut intensywnego treningu interwałowego. Pracujesz nad dolnymi partiami ciała i skupiasz się na mięśniach brzucha. Doświadczasz intensywnego wysiłku, który nigdy nie był możliwy. Trening wytrzymałościowy na wybrane grupy mięśni. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. Już się tak nie wahaj, zaryzykuj!

SHAPER FULL BODY&ABS

Im ciężej pracujesz tym więcej spalisz, to takie proste! 45 minut intensywnego treningu interwałowego. Pracujesz nad wszystkimi partiami swojego ciała i skupiasz się na mięśniach brzucha. Doświadczasz intensywnego wysiłku, który nigdy nie był możliwy. Trening wytrzymałościowy na wszystkie grupy mięśni. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. Chcesz to poczuć!

SHAPER DOUBLE SHOT

Lubisz się bawić? Rzuć sobie sobotnie wyzwanie na koniec tygodnia, poczuj ogień bo przechodzisz level wyżej! 45 minut intensywnego treningu interwałowego zakończonego krótkimi seriami Sprint. Pracujesz nad wszystkimi partiami swojego ciała, mocno skupiasz się na mięśniach brzucha. Trening wytrzymałościowy na wszystkie grupy mięśni. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. Jesteś już tak blisko!

SHAPER PRIDE

BAMMM! Możesz być z siebie DUMNY! Kończysz kolejny tydzień swoich treningów, a twój trener ma dla ciebie niedzielną niespodziankę, 45 minut intensywnego treningu interwałowego specjalnie przygotowanego dla ciebie. Pracujesz nad wszystkimi partiami swojego ciała, mocno skupiasz się na mięśniach core. Trening kondycyjny na wszystkie grupy mięśniowe. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. Jesteś zwycięzcą!

Zapisz się tutaj.

*UWAGA!
INTENSYWNE EFEKTY ŚWIETLNE I DŹWIĘKOWE W SALI
Na skutek oddziaływania efektów wizualnych, takich jak migające światła czy kompozycje obrazów oraz efektów dźwiękowych, zachodzi ryzyko doznania ataku padaczki lub podobnych objawów.
Ataki te mogą się objawiać w różny sposób, na przykład  zawrotami głowy, zaburzeniami widzenia, drganiem powiek lub mięśni twarzy, niekontrolowanymi ruchami rąk i nóg, dezorientacją czy utratą świadomości.
Jeśli podczas korzystania z sali dostrzeżesz u siebie którykolwiek z tych objawów, natychmiast przestań ćwiczyć.
Korzystanie z sali nie jest odpowiednie dla kobiet w ciąży, osób starszych, cierpiących na epilepsję, schorzenia serca, wysokie ciśnienie, niepełnosprawnych, niedowidzących lub z innymi schorzeniami. W każdym tego typu przypadku konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem i postępowanie zgodnie z jego zaleceniami.

# #