Rozwiązania dla rowerzystów w klubach Fitness Platinium

Kochasz jeździć na rowerze? My również! Sukcesywnie staramy się wprowadzać, coraz to nowsze udogodnienia dla fanów dwóch kółek! Wiemy, że poruszając się jednośladem nie tylko dbamy o swoje zdrowie, ale i o kondycję środowiska!

Stacje naprawcze

Przy klubach Fitness Platinium Bratysławska 4, Fitness Platinium Solvay Park i wkrótce przy Fitness Platinium Al. Pokoju 16 możesz bezpłatnie naprawić swój rower. Do twojej dyspozycji są narzędzia, dzięki którym dokręcisz elementy roweru lub napompujesz oponę. Więcej o rowerowych stacjach naprawczych możesz przeczytać tutaj.

Wiaty i stojaki na rowery

Rezygnujesz z rowerowych przejażdżek, bo obawiasz się, że nie znajdziesz odpowiedniego miejsca na zostawienie bicykla? Przy klubach Fitness Platinium znajdują się stojaki rowerowe, a przy Fitness Platinium Al. Pokoju 16, Aleksandry 11 i Lea 213 wiaty rowerowe – wygodne i bezpieczne miejsca, w których pozostawisz swój rower na czas treningu.

Rowery miejskie Wavelo&Fitness Platinium

Jesteśmy pierwszą w Polsce siecią klubów fitness, która otworzyła stacje rowerowe! Przy współpracy z firmą Wavelo mamy misję, którą jest promowanie zdrowego trybu życia. Chcemy, by Krakowiacy przesiedli się na rowery! Czyste powietrze w naszym mieście jest sprawą priorytetową. Jeśli nie masz więc swojego jednośladu – możesz wypożyczyć go w stacji rowerów miejskich Wavelo&Fitness Platinium. Nasze stacje znajdziesz przy klubach Fitness Platinium Bratysławska oraz Fitness Platinium Al. Pokoju 16. Szukaj również rowerów z logiem Fitness Platinium! 🙂