Seminarium z Jarosławem Olechem [zobacz zdjęcia]

W poniedziałek, 11 lutego, w Fitness Platinium Bratysławska odbyło się seminarium z Jarosławem Olechem. To była doskonała okazja, by poznać wielokrotnego Mistrza Świata i Europy w trójboju siłowym i zadać mu kilka pytań. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w seminarium. Mamy dla Was kilka zdjęć z tego wydarzenia:

We wtorek, 12 lutego, nasi trenerzy mieli okazję wziąć udział w całodniowym szkoleniu prowadzonym przez Jarosława Olecha i Arkadiusza Staszewskiego. Szkolenie składało się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Poruszono na nim między innymi temat prawidłowej techniki w trójboju siłowym, a także suplementacji, regeneracji i przygotowania do zawodów (Jarosław Olech startował w nich wiele razy – to m.in. siedemnastokrotny Mistrz Świata!).

Zależy nam na tym, aby nasi Klubowicze byli pod najlepszą opieką, dlatego stawiamy na profesjonalną i wyszkoloną kadrę. Jesteście ciekawi jak wyglądało wtorkowe szkolenie? Przygotowaliśmy dla Was krótki filmik. Koniecznie zobaczcie:

# #