skompletuj z nami szlachetną paczkę

Po raz kolejny Fitness Platinium przyłącza się do akcji Szlachetna Paczka i niesie pomoc potrzebującym Rodzinom! Skompletuj paczkę razem z nami i spraw, by ktoś uśmiechnął się w te święta! 

Jak możesz pomóc?

 
Zbiórka odbywa się we wszystkich klubach Fitness Platinium i trwa od 12 listopada do 7 grudnia. Prosimy o przynoszenie nowych rzeczy. Zależy nam, by przygotowane paczki były jak najlepsze i mogły służyć Obdarowanym przez wiele lat!

Przyłącz się do akcji i trenuj bezpłatnie w weekendy

Nie masz aktywnego karnetu do Fitness Platinium, a chcesz przyjść na trening? W sobotę i niedzielę możesz trenować w naszych klubach w zamian za artykuł do paczki. Wystarczy przynieść rzecz o wartości zbliżonej do ceny pojedynczej wejściówki (21 zł). W zamian za to, recepcja przekaże Ci specjalny kod rabatowy. Udaj się do kiosku multimedialnego, by zarejestrować swoje jednorazowe wejście i użyj kodu. Kod obniży cenę wejścia jednorazowego do 0 zł.
 

Komu pomagamy w tym roku?

 

RODZINA NR 1. Pani Alicja

Pani Alicja ma 61 lat, wiodła spokojne, normalne życie. Pomimo osiągnięcia wieku emerytalnego ciągle pracowała, aby dorobić do niskiej emerytury. Wspierała ubogich sąsiadów i wnuki. Niestety 2 miesiące temu obudził ją nad ranem okropny ból brzucha. W szpitalu okazało się, że ma nowotwór. Całe Jej życie się wywróciło. Musiała zrezygnować z pracy i podjąć natychmiastowe leczenie. Jest już po jednej operacji, czeka ją chemioterapia. Mówi, że musi wyzdrowieć, przecież tyle jeszcze ma planów i chce zobaczyć, jak dorastają jej wnuki. Pani Alicja utrzymuje się z emerytury (1803 zł), po odliczeniu kosztów utrzymania i leczenia (łącznie 1220 zł), pozostaje jej miesięcznie 583 złote.

 

TRZY KLUCZOWE POTRZEBY
pralka, bojler o pojemności 50 l do ogrzewania wody, żywność długoterminowa
 
Pozostałe potrzeby:
ŻYWNOŚĆ TRWAŁA
herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, olej, dżem, cukier, słodycze
 
ŚRODKI CZYSTOŚCI
proszek do prania, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące
ODZIEŻ

kurtka zimowa, długa z kapturem, nie w kolorze czarnym, rozmiar M (na 176 cm wzrostu)

OBUWIE
buty zimowe, za kostkę, płaskie, na zamek albo wsuwane, rozmiar 41-42
 
WYPOSAŻENIE MIESZKANIA
koc
 
BRAKUJĄCE SPRZĘTY
pralka, bojler 50 litrów, mikrofalówka
 
SZCZEGÓLNE UPOMINKI

krem przeciwzmarszczkowy, perfumy

 
 

RODZINA NR 2. Pan Marek

Pan Marek ma 69 lat. W młodości pracował jako cieśla na budowach w całej Polsce. Niestety wpadł w złe towarzystwo, zaczął nadużywać alkoholu i trafił na ulicę. Spędził tam 23 lata. 8 lat temu zrozumiał, że nie chce tak dłużej żyć i postarał się o mieszkanie komunalne. Mieszkanie, które przyznano mężczyźnie, było w złym stanie, ale nie narzekał. Własnymi siłami wyremontował je i wyposażył jak mógł. Podjął pracę w ochronie. Odciął się od złego towarzystwa i zaczął poszukiwać towarzyszki życia. W tym momencie zaczęła się pandemia. Stracił pracę w ochronie, kontakt z ludźmi i wszelkie możliwości, aby sobie dorobić. Ze względu na zły stan zdrowia, będący konsekwencją życia na ulicy, obecnie mężczyzna nie może podjąć nawet dorywczej pracy. Pan Marek utrzymuje się z emerytury (1402 zł), jednak po odliczeniu kosztów utrzymania i leczenia (łącznie 802 zł), pozostaje mu na życie 582 złote. Pan Marek potrzebuje zapasów żywności na okres zimowy, kiedy trudno mu wyjść z domu do jadłodajni, ponieważ ma poważne problemy z chodzeniem.

 

TRZY KLUCZOWE POTRZEBY
pralka, komplet pościeli, żywność długoterminowa
 
Pozostałe potrzeby:
ŻYWNOŚĆ TRWAŁA
herbata, kawa, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, owoce i warzywa w puszkach
 
ŚRODKI CZYSTOŚCI
mydło/żel myjący, proszek do prania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące
 
ODZIEŻ

👉 kurtka zimowa, długość 3/4, z wysokim kołnierzem, w ciemnym kolorze, na wzrost 175 cm i tęgą sylwetkę, rozmiar L

👉 sweter/golf zimowy w ciemnym kolorze, rozmiar L

👉dżinsy, kolor niebieski/ beżowy, na wzrost 175 cm i tęgą sylwetkę, rozmiar L
 
OBUWIE
obuwie zimowe za kostkę, kolor czarny/ brązowy, rozmiar 43
 
WYPOSAŻENIE MIESZKANIA

pościel (poszwy, prześcieradło) szer. 160 cm

kołdra szer. 160 cm, poduszka,

koc

 
BRAKUJĄCE SPRZĘTY
pralka
INNE POTRZEBY MATERIALNE
wersalka do spania max wymiary 200 x 120 cm, stół z szufladą 60 x 60 cm
 
SZCZEGÓLNE UPOMINKI:
elektryczna maszynka do golenia
 
Już wiele razy pokazaliście, jak wielkie macie serca! ❤ Mamy nadzieję, że i tym razem uda nam się spełnić marzenia potrzebujących!