Skrzynka życzeń w Fitness Platinium

Chcesz coś zmienić? Masz pomysł dotyczący funkcjonowania klubów Fitness Platinium? To idealny moment, by podzielić się z nami swoim zdaniem! We wszystkich krakowskich klubach znajdziesz skrzynkę życzeń!

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoim pomysłem, podczas wizyty w klubie wypełnij formularz i wrzuć go do skrzynki. Co miesiąc spełnimy jedno życzenie. To nie wszystko! Autora najciekawszego pomysłu nagrodzimy 30-dniowym karnetem OPEN!

Lista życzeń:

  1. Styczeń. We wszystkich klubach pojawią się nowe taśmy mini bands. Autorką życzenia jest Natalia, trenująca w klubie Fitness Platinium Bronowice.
  2. Luty. Kolejne spełnione życzenie należy do naszej klubowiczki Marysi. We wszystkich siłowniach pojawią się aromatyzatory powietrza. 
  3. Marzec. Tym razem spełniamy życzenie Ivana trenującego w klubie Fitness Platinium Zachodnia 27 KKF. W klubowych łazienkach pojawią się półki na telefony i drobne rzeczy.
  4. Kwiecień. Spełniamy życzenie naszej klubowiczki Magdy z klubu Fitness Platinium Mogilska 97. We wszystkich siłowniach możecie spróbować nowych produktów w Fit Barach!
  5. Maj. W Fitness Platinium dbamy o kondycję naszej planety, dlatego tym razem spełniamy życzenie naszej klubowiczki Ani z Fitness Platinium Mogilska 97. Wycofujemy plastikowe słomki i wieczka z naszych klubów!
  6. Czerwiec. Zgodnie z życzeniem Jadzi z Fitness Platinium Aleja Pokoju 16 odbędzie się wakacyjna wycieczka rowerowa!
  7. Lipiec. W tym miesiącu spełniamy życzenie Jacka z Fitness Platinium Lea 213 i doposażamy kluby w drobny sprzęt!
  8. Sierpień. Tym razem spełniliśmy życzenie Ani z  Fitness Platinium Bratysławska 4 i zorganizowaliśmy akcję 2 pieczątki w Platinium Challenge!
  9. Wrzesień. Dzięki Magdalenie z Fitness Platinium Solvay Park do sprzedaży trafiają ręczniki klubowe!