Twój klub:
Kochani!
Dni Otwarte Fitness Platinium tuż tuż! Zapoznajcie się z harmonogramami obowiązującymi w poszczególnych klubach i sprawdźcie, jakie atrakcje czekają na Was od 7 do 16 listopada.
7.11 – FITNESS PLATINIUM LEA
7:00 – 12:00 Darmowe treningi personalne
12:00 – 16:00 Manicure hybrydowy (Nails by Cudek)
Uwaga! Prosimy, aby osoby korzystające z zabiegu nie miały pomalowanych paznokci.
12:00 – 16:00 Konsultacje kosmetologiczne (Face Medical)
12:00 – 15:00 Strzyżenie męskie (Julia)
15:00 – 20:00 Darmowe treningi personalne
17:00 – 20:00 Modelowanie włosów (Fabryka Fryzur)
Uwaga! Prosimy, aby osoby korzystające z modelowania miały wcześniej umyte włosy.
17:00 – 20:00 Stylizacja brwi i makijaż (Studio urody Stela Majzner)
17:00 – 20:00 Depilacja laserowa pach (Atelier Paulina Kafel)
19:00 – 21:00 Maraton wytrzymałościowy
prowadzący: Karolina Ciurka-Baster, Przemysław Urbańczyk
21:00 Stretching
Ponadto:
8.11 – FITNESS PLATINIUM AL. POKOJU 16
11:00 – 14:00 Masaże (Be Healthy)
Do wyboru:
11:00 – 14:00 Stoisko z poradami na temat profilaktyki bólu kręgosłupa (Be Healthy)
30-minutowe spotkanie z fizjoterapeutą:
15:00 – 19:00 Manicure hybrydowy (Akademia Kabos)
16:00 – 20:00 Mistrzostwa w wielokrotnym wyciskaniu sztangi leżąc
(ważenie zawodników w godzinach 14:00-16:00)
17:00 – 21:00 Bezpłatne badanie fizjoterapeutyczne narządu ruchu oraz kręgosłupa (Ortomedicus Krzysztof Żaba)
18:00 – 20:00 Maraton funkcjonalny
prowadzący: Konrad Kapuściński, Karolina Ciurka-Baster, Monika Borowiec-Jucha
18:00 – 21:00 Gym Beat (zagra rezydent klubu Frantic: DJ Chill)
Ponadto:
9.11 – FITNESS PLATINIUM BRATYSŁAWSKA
8:00 – 12:00 Medycyna regeneracyjna (Marcin Korfel)
10:00 – 20:00 Manicure klasyczny z malowaniem (Naily)
15:00 – 18:00 Depilacja laserowa pach (Atelier Paulina Kafel)
15:00 – 20:00 Fizjoterapia – konsultacje z tapingiem (Symetria)
17:30 – 19:30 Maraton ZUMBA®
prowadzące: Emilia Furman, Alicja Ożóg
gość specjalny: Izabela Kin-Janda (instruktorka, prezenterka oraz szkoleniowiec programu Zumba Fitness®)
Ponadto:
10.11 – FITNESS PLATINIUM SOLVAY PARK
9.00 – 13.00 Profesjonalne konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała (Dietetyk 24)
10.00 – 18.00 Porady kosmetologiczne (Dermiss Akademia Urody)
11.00 – 13.00 Maraton Step
prowadzący: Ewelina Oberc, Joanna Kucia-Sikora, Ewelina Usarek
gość specjalny: Kamil Zasada (instruktor, szkoleniowiec, prezenter międzynarodowy)
15.00 – 20.00 Porady fizjoterapeutyczne z zabiegami terapii manualnej
18.00 – 20.00 Trening siłowy dla kobiet (część teoretyczna oraz praktyczna)
Ponadto:
11.11 – FITNESS PLATINIUM ALEKSANDRY
10:00 – 13:00 Darmowe konsultacje dietetyczne (Projekt Dieta)
11:00 – 13:30 Maraton Les Mills BODYPUMP® i CXWORX®
goście specjalni: Edyta Długa i Paweł Jeziorek
asystujący instruktorzy: Konrad Kapuściński, Marcelina Augustyn, Michał Dziwina, Anna Jakubiec, Justyna Szarawarska, Sylwia Zgłobik-Kapuścińska
12:00 – 17:30 Zabiegi rehabilitacji i medycyny estetycznej (MedGarden / INDIBA)
12:00 – 17.30 Darmowe konsultacje kosmetologiczne (MedGarden / INDIBA)
13:30 – 17:30 Masaże (Cossimo Massage)
14:00 – 14:55 Trening BOKS z Bartoszem Kowalem (trenerem SWD)
16:00 – 16:55 Birthday WOD – urodzinowy trening Cross Fitness
Ponadto:
12.11 – FITNESS PLATINIUM MOGILSKA
10:00 – 13:00 Konsultacje wizażowe (Yasumi)
14:00 – 18:00 Masaż relaksujący (Yasumi)
15:00 – 18:00 Konsultacje fizjoterapeutyczne (Terapia masażu)
17:30 – 21:30 Maraton Spinning®
prowadzący: Jan Skulicz, Robert Waszkiewicz
13.11 – FITNESS PLATINIUM PLAZA
12:00 – 17:00 Konsultacje kosmetologiczne (Ambasador Marki Souvre)
16:00 – 19:00 Masaże (Adrian Kukla)
16:00 – 20:00 Manicure hybrydowy (Karo Nails Stylizacja Paznokci)
17:00 – 19:00 Konsultacje z brafitterkami (Vanilla Body Shop)
17:00 – 21:00 Konsultacje techniczne Cross Fitness (Maciej Biega – trener personalny)
18:00 – 20:00 Maraton Fitness
prowadzące: Ewa Pietrzyk, Magdalena Zając
18:00 – 21:00 Bezpłatne badanie fizjoterapeutyczne narządu ruchu oraz kręgosłupa (Ortomedicus Krzysztof Żaba)
18:00 – 21:00 Gym Beat (zagra rezydent klubu Frantic: DJ Zibi)
Ponadto:
14.11 – FITNESS PLATINIUM BRONOWICE
16:00 – 19:00 Konsultacje kosmetologiczne (Face Medical)
18:00 – 20:00 Maraton mentalny
prowadzący: Joanna Pasternak, Przemysław Widyna,
gość specjalny: Marta Tymoszewicz (właścicielka polskiego oddziału szkoły bodyART®)
18:00 – 21:30 Masaże (Cosimo Massage)
Ponadto:
15.11 – FITNESS PLATINIUM WADOWICKA
8:00 – 11:00 Masaże (Marcin Snopkowski)
14:00 – 17:00 Degustacja dań od Piekarnia Pizzy
16:00 – 20:00 Degustacja posiłków od Zdrowe Pudełkowe
20:00 – 22:00 Maraton Pole Dance
prowadzące: Izabela Krajanowska-Pieniążek, Eliza Hetka
Ponadto:
16.11 – FITNESS PLATINIUM SKAWINA
8:00 – 15:00 Darmowe treningi personalne
15:00 – 20:00 Konsultacje kosmetologiczne oraz zabiegi pielęgnacyjne (Salon Odnowa)
16:00 – 20:00 Zawody sportowe na siłowni
17:00 – 20:00 Stanowisko fizjoterapeutyczne [15-minutowe konsultacje z fizjoterapeutą (Reha medical)]
17:00 – 20:00 Degustacja cateringu dietetycznego Optimal Fit
Ponadto:
Zapisy na darmowe treningi personalne, darmowe konsultacje żywieniowe oraz maratony odbywają się online. Zapisy na pozostałe atrakcje (masaże, manicure itd.) tylko w recepcjach klubów. Podczas dni otwartych wstęp bezpłatny dla każdego!
#10latfitnessplatinium