Studio ROW - trening na ergometrach już wkrótce

W Fitness Platinium uwielbiamy nowości! Chcemy, by Twój trening był innowacyjny, ciekawy i skuteczny. Aktywność fizyczna to w końcu nie tylko budowanie odporności i dbanie o kondycję – ale i aktywny odpoczynek.

Tym razem przedstawiamy absolutną nowość – już od 20 października w najnowszym klubie Fitness Platinium przy ul. Cystersów 26. Jedyne takie miejsce w Polsce:

 

STUDIO ROW

124366789_424838932244431_1082116772153972370_n

STUDIO ROW

ROW to miejsce do grupowego treningu HIIT z wykorzystaniem ergometrów wioślarskich. Znajdziesz w nim 20 ergometrów Technogym – Skillrow, mat, hantli heksagonalnych 2,5 – 15 kg, rollerów, piłek typu slam ball i stepów.

Dzięki zawieszonym na ścianie ekranom możesz na bieżąco monitorować swoje wyniki i porównywać je z wynikami pozostałych uczestników zajęć. Doskonale wiemy, że rywalizacja to najlepsza motywacja!

SALA TRENINGOWA

Wnętrze utrzymane jest w ciemnej kolorystyce, rozjaśnione jedynie ledami, którymi steruje trener. Ten niesamowity klimat tworzy też głośna muzyka i idealnie dobrane oświetlenie, które motywuje do wykonania najlepszego treningu w życiu!

ROW to strefa poświęcona intensywnemu treningowi wytrzymałościowo – siłowemu. Trening oparty jest między innymi o:

  • interwały wytrzymałościowe i siłowe na ergometrach wioślarskich
  • ćwiczenia siłowe z użyciem sprzętu siłowego
  • poprawę siły, mocy i wytrzymałości
  • trening stacyjny i obwodowy

JAKIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W STREFIE

ROW SIŁA – zajęcia wytrzymałościowo-siłowe, z dużą ilością powtórzeń i obwodów, przeplatane interwałami wytrzymałościowymi z elementami budowania mocy z użyciem ergometru.
ROW WYTRZYMAŁOŚĆ – zajęcia wytrzymałościowe w dużej mierze oparte o elementy rywalizacji z naciskiem na budowanie wytrzymałości.
ROW WYTRZYMAŁOŚĆ INTERWAŁ – to zajęcia kształtujące wytrzymałość beztlenową i pozwalające spalać tkankę tłuszczową na długo po zajęciach. Polegają na krótkich, intensywnych odcinkach pracy przeplatanych przerwą.
ROW CROSS – (wiosło + workout a’la crossfit) – zajęcia oparte o klasyczny WOD, interwały wytrzymałościowe na ergometrze z elementami treningu funkcjonalnego o wysokiej intensywności.

Jesteś ciekawy? Do zobaczenia na zajęciach! Zapisy już wkrótce w Panelu Klienta.

# #