Lato w Fitness Platinium! Czas na SUMMER SALE!

Doskonale znasz maksymę „Forma sama się nie zrobi”? My wiemy, że prawdziwą formę buduje się latami, a do wakacji pozostało już niewiele czasu! Dlatego to idealny moment, by zacząć ćwiczyć! Masz jeszcze trochę czasu, by poprawić swoją kondycję na wakacyjne wojaże!

Już dziś startujemy z kolejną odsłoną SUMMER SALE!

Od 1 do 30 czerwca skorzystaj z naszej promocji i kup karnet do wszystkich klubów Fitness Platinium w niższej cenie! Karnet OPEN dostępny jest w cenie 49 zł/30 dni! Dzięki niemu będziesz mógł korzystać z całej oferty we wszystkich lokalizacjach Fitness Platinium! Przy regularnym odnawianiu ważności karnetu co 30 dni, promocyjną cenę możesz zachować aż do 30 września 2019 r.!

Wiemy, że wakacyjna sylwetka to sprawa priorytetowa, dlatego też z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, byli jak i obecni Klienci – tylko przy zakupie karnetu online!

Instrukcję jak kupić karnet znajdziesz tutaj.

> KUP TERAZ <<

Nigdy nie byłeś naszym Klientem? Mamy nadzieję, że to właśnie teraz podejmiesz decyzję, by ćwiczyć razem z nami! Specjalnie dla ciebie – karnet OPEN dostępny jest już za 39 zł/30 dni, przy płatności z góry za 180 dni (234 zł)! Promocja ta jest tylko dla nowych Klubowiczów.

Instrukcję jak kupić karnet znajdziesz tutaj.

>> KUP TERAZ <<

Regulamin promocji znajdziesz ­tutaj.

# #