Ty biegasz, my płacimy! Przyłącz się do akcji dla zwierzaków!

Wszystkie łapy na pokład! Wasze ulubione wydarzenie znów w klubach! 2 listopada rusza kolejna edycja akcji „Biegasz? Pomagasz!”, w ramach której wspieramy naszych czworonożnych przyjaciół 🐶😺

Tym razem pomagamy podopiecznym Fundacji Stawiamy na Łapy oraz KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

 

BIEGAMY

W każdym klubie znajdziesz bieżnię oznaczoną strzałką. Każdy przebiegnięty na niej kilometr to 50 groszy od Fitness Platinium dla potrzebujących zwierząt. Ty BIEGASZ, a Fitness Platinium PŁACI! Klub, w którym zostanie „wybiegana” i zebrana największa suma, przekaże dodatkowo 1000 zł na rzecz jednej z organizacji.

 

ZBIERAMY

Zwierząt w schroniskach niestety przybywa. Potrzebują one karmy, a także zabawek i akcesoriów. Szukaj w klubach koszy, w których możesz zostawić artykuły dla czworonogów. Szczególnie potrzebne są:

👉 koce, ręczniki, zabawki
👉 smycze, obroże, szelki
👉 wysokiej jakości sucha karma (PURINA, ALMO NATURE, PURIZON, SMILLA itp.)
👉 mokra karma (Purina, Feringa, Cosma, Terra Canis, ANIMONDA, SMILLA, MAC’S)
👉 karmy specjalistyczne i weterynaryjne dla psów i kotów
👉 przysmaki dla kotów (Cosma Jelly Snack, Miamor Cat Snack Cream)

Cieszy nas każda podarowana rzecz, ale pamiętajmy, że zwierzaki często są po przejściach lub borykają się z problemami zdrowotnymi, dlatego z troski o ich samopoczucie stawiajmy na jakość karm.

 

POMAGAMY

Wolisz wesprzeć zwierzęta finansowo? W recepcjach wybranych klubów znajdziesz puszkę na dobrowolny datek na rzecz podopiecznych KTOZ.

 

Tylko w weekendy

Nie masz karnetu do Fitness Platinium, a chcesz przyjść na trening i wesprzeć zwierzaki? W weekendy możesz trenować w naszych klubach w zamian za datek dla schroniska lub karmę i akcesoria dla zwierząt. Wystarczy przynieść rzecz o wartości zbliżonej do ceny pojedynczej wejściówki (21 zł).

A po przyjściu na trening zapraszamy oczywiście na naszą kolorową bieżnię. Kręcimy kilometry dla naszych małych Przyjaciół! 💚

 

Nieważne, czy jesteś #teampsy czy #teamkoty, nasi mali Przyjaciele ze schronisk będą Ci wdzięczni. Liczymy na Ciebie! 😍

Akcja trwa do 30 listopada.