Wielka impreza z okazji 10. urodzin Fitness Platinium

Ten rok jest dla nas wyjątkowy – Fitness Platinium obchodzi 10. urodziny! Świętuj z nami i weź udział w Wielkiej Imprezie dla Klubowiczów! Impreza odbędzie się w piątek, 16 listopada, w klubie Shine przy ul. Starowiślnej 16 w Krakowie. Startujemy o 22:30. Musisz tam być!

W programie:

  • pokazy akrobatyczne
    w wykonaniu uczestników programu Mam Talent!: Anny Węklar i Kamila Nowakowskiego
  • pokaz pole dance
    w wykonaniu Izabeli Krajanowskiej-Pieniążek, Elizy Hetki (instruktorek Fitness Platinium)

… i wiele więcej!

Anna Węklar to półfinalistka 11. edycji programu Mam Talent! oraz założycielka i właścicielka pierwszej w Polsce szkoły akrobatyki powietrznej – AERIAL STUDIO. Związana z akrobatyką sportową od ponad 15 lat. Wielokrotna Mistrzyni Polski oraz medalistka międzynarodowych zawodów i turniejów. Po zakończeniu kariery zawodniczej występowała w wielu światowych produkcjach artystycznych m.in.: w Macau, Chinach, Portugalii, Dominikanie, Tunezji, Kuwejcie oraz Hong Kongu. Na przełomie 2017/2018 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w Akrobatyce Powietrznej w kategorii Aerial Silk solo professional.

Kamil Nowakowski to Mistrz Polski (2013 r.) oraz Wicemistrz Polski (2015 r.) w akrobatyce sportowej w konkurencji dwójek męskich. Na swoim koncie posiada również liczne osiągnięcia i medale na arenie międzynarodowej. Jest półfinalistą 11. edycji programu Mam Talent! 

To już tradycja, że przed Wielką Imprezą organizujemy Before Party. Okazja jest wyjątkowa, dlatego tym razem zapraszamy do trzech klubów! W godzinach 21:00 – 23:00 będziemy bawić się w Fitness Platinium Bratysławska 4, Fitness Platinium Al. Pokoju 16 i Fitness Platinium Solvay Park. Zapraszamy na darmowe drinki i muzykę na żywo (zagrają rezydenci klubu Frantic: Dj BLEQ, Dj Zibi i Dj Boogie). Przejazd na imprezę do klubu Shine odbędzie się Party Busem.

Uwaga! Wstęp na imprezę tylko dla osób pełnoletnich za okazaniem zaproszenia i dokumentu tożsamości. Podwójne zaproszenia są już dostępne. Odbierz wejściówkę w swoim klubie podczas najbliższego treningu!

Nie masz karnetu? Kup go tutaj.

Wydarzenie będzie utrwalane w formie foto- i wideorelacji. Z klauzulą informacyjną możesz zapoznać się [tutaj]

UWAGA!

W związku z imprezą, 16 listopada wszystkie kluby Fitness Platinium będą czynne do godziny 22:00.

Ponowne otwarcie klubów 17 listopada:

  • godz. 7:00 – Fitness Platinium Bratysławska 4, Fitness Platinium Plaza, Fitness Platinium Aleja Pokoju 16
  • godz. 8:00 – pozostałe kluby

 

#10latfitnessplatinium