OTWARCIE KLUBU FITNESS PRZY REYMONTA 22

12 kwietnia, w piątek, o godzinie 12:00 zapraszamy na ponowne otwarcie Klubu Fitness przy ul. Reymonta 22. To pierwszy krok na drodze współpracy Fitness Platinium i Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.

Powierzchnia Klubu Fitness przy Reymonta 22 wynosi 1000m2. W jego skład wejdzie recepcja, szatnia męska, szatnia damska, strefa cross fitness, strefa maszyn siłowych, a na antresoli znajdą się maszyny siłowe oraz strefa cardio. Po męczących ćwiczeniach możliwy będzie również relaks w saunie suchej.

Lubisz zajęcia grupowe? W Klubie Fitness będziesz mógł korzystać z zajęć fitness na doskonale wyposażonej sali. Grafik tych zajęć zostanie wkrótce opublikowany.

To nie wszystko! Fitness Platinium wspiera także sekcje sportowe – przekazaliśmy już 20 tys. zł. na ich rozwój i funkcjonowanie. Koncentrujemy się na potrzebach społeczności lokalnej, mieszkańców Krakowa, angażujemy się w ich rozwój sportowy i propagowanie kultury fizycznej. We współpracy z TS Wisła Kraków zadbamy o młodych sportowców sekcji Towarzystwa Sportowego pielęgnując różne dyscypliny sportu, w tym: koszykówka kobiet i mężczyzn, siatkówka kobiet, strzelectwo, judo, szermierka i wiele innych.

Nasi Klienci będą mogli trenować w klubie przy ul. Reymonta 22 w ramach karnetów OPEN i HALF OPEN oraz kart i pakietów sportowych akceptowanych przez sieć klubów Fitness Platinium.

Zapisy na zajęcia fitness będą możliwe przez nasz portal dla Klubowiczów na stronie.