Wszystkie łapy na pokład! Biegamy dla potrzebujących czworonogów!

W Fitness Platinium troszczymy się o czworonogi, więc wszystkie łapy na pokład! Po raz kolejny startujemy z akcją Biegasz? Pomagasz!, w której wspieramy naszych zwierzęcych milusińskich. Tegoroczna edycja potrwa do 31 marca, a beneficjentami będą Schronisko Psie Pole i Stawiamy na Łapy – Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom. Co robimy w ramach akcji i jak możesz nam pomóc?

Biegamy!

W naszych klubach znajdziesz oznaczone strzałką bieżnie. Każdy przebiegnięty na nich kilometr to 50 groszy od Fitness Platinium dla potrzebujących zwierząt. A to nie wszystko – klub, w którym zostanie zebrana największa suma, przekaże dodatkowo 1000 zł na rzecz wybranego przez siebie podmiotu.

Zbieramy!

Chcesz wesprzeć akcję w inny sposób? W recepcjach naszych klubów znajdziesz puszki, do których możesz wrzucić dobrowolny datek oraz specjalne kosze, w których możesz zostawić artykuły dla czworonogów. Szczególnie potrzebne są:

  • smakołyki dla zwierząt, karma dla kociąt i szczeniąt,
  • karma typu hepatic,
  • karma typu mobility,
  • jedzenie typu convalescence i recovery,
  • karma mokra i sucha wysokomięsna – Mac’s. Animonda Carny, Smilla, Feringa, Catz Finefood, Cosma, Applaws,
  • żwirek drewniany,
  • koce, ręczniki, zabawki,
  • smycze, obroże, szelki.

Cieszy nas każda podarowana rzecz, ale pamiętajmy, że nasi futrzaści przyjaciele często są po przejściach lub borykają się z problemami zdrowotnymi, dlatego z troski o ich samopoczucie stawiajmy na jakość, nie na ilość karm.

Nie masz karnetu do Fitness Platinium? W weekendy możesz bezpłatnie trenować w naszych klubach w zamian za datek do puszki lub karmę/akcesoria dla zwierząt o wartości zbliżonej do ceny pojedynczej wejściówki (19 zł).

Pobijamy rekordy!

W zeszłym roku wybiegaliście aż 14622,72 km, co dało równowartość 7311,36 zł! Wspólnie zebraliśmy również kilogramy karmy oraz mnóstwo akcesoriów dla psów i kotów. Dajmy czadu w tym roku i pobijmy ten wynik!

UPDATE Pierwszy tydzień akcji za nami, a Wy możecie być z siebie dumni! Udało się Wam wybiegać aż 4036,03 km, co daje 2018,02 zł! Mamy nadzieję, że to dopiero początek Waszej mobilizacji i wspólnymi siłami uda nam się pobić zeszłoroczny wynik.

Dołącz do akcji już dziś i do zobaczenia w klubie!

 

# #