Wycieczka rowerowa z Robertem Waszkiewiczem!

Wycieczki rowerowe z Robertem Waszkiewiczem!

Wycieczka 06.09.2020

Ostatnia wycieczka rowerowa! Na szczęście tylko w tym sezonie, bo w przyszłym roku wracamy z nową energią. Już w najbliższą niedzielę (6 września) Robert Waszkiewicz zabierze Was w niezwykłą podróż. Dokąd? To okaże się na miejscu, ponieważ tym razem o trasie i celu wycieczki decydujemy wspólnie.

Start o godzinie 9:45 przy Fitness Platinium Lea 213.

Wycieczka 23.08.2020

Wiemy, że kochacie wycieczki rowerowe z Robertem Waszkiewiczem! Jeśli jesteście Klubowiczami lub macie karty i pakiety sportowe akceptowane przez naszą sieć – już 23.08 (niedziela) możecie wybrać się z nami na wyprawę po pstrąga!

Startujemy przy Fitness Platinium Lea 213. Spotykamy się o godz. 9:45 i rozpoczynamy naszą trasę. Unikamy dróg asfaltowych, a planowany powrót szacujemy na godz. 16:00.

Macie ochotę pojechać z nami? Jeśli tylko posiadacie rower górski lub trekkingowy, obowiązkowy kask i dużo pozytywnej energii, to jesteście idealnymi towarzyszami drogi!

Wycieczka 09.08.2020

Jakie macie plany na niedzielę? Jeśli jesteście Klubowiczami lub macie karty i pakiety sportowe akceptowane przez naszą sieć – zapraszamy Was na wycieczkę rowerową z Robertem Waszkiewiczem! Tour de Pstrąg już 09.08 (niedziela)!

Startujemy przy @Platinium Fitness Lea 213. Spotykamy się o godz. 9:45 i rozpoczynamy naszą trasę: Kraków – Dolina Będkowska i postój na obiad – Kraków. Unikamy dróg asfaltowych, a planowany powrót szacujemy na godz. 16:00.

Wycieczka 12.07.2020

Wiemy, że kochacie wycieczki rowerowe z Robertem Waszkiewiczem! Szykujcie więc rowery, bo już 12 lipca (niedziela) jedziemy na kolejną! Tym razem poznajemy uroki Krakowa i okolic!

UWAGA, zmieniamy miejsce zbiórki! Startujemy przy Fitness Platinium Lea 213. Spotykamy się o godz. 9:45 i rozpoczynamy naszą trasę: Kraków – Las Wolski – Tyniec – Las Tyniecki – Dębniki – Opatkowice – Kliny – Pychowice – Kraków. Unikamy dróg asfaltowych, a planowany powrót szacujemy na godz. 15:00 – 15:30.

Wycieczka 28.06.2020

Byliście na naszej poprzedniej wycieczce rowerowej? No to czas na  kolejne przygody! Tym razem organizujemy „wyprawę po pstrąga ojcowskiego”.

Startujemy na rogu ul. 3 maja i ul. Piastowskiej przy Błoniach. Spotykamy się o godz. 9:45 i rozpoczynamy naszą trasę: Kraków – Ojców – Kraków! Unikamy tras asfaltowy, a planowany powrót ok. godz. 15:30 – 16:00.

Wycieczka 14.06.2020

Czas na pierwszą w tym roku wycieczkę rowerową z Robertem Waszkiewiczem! Tęskniliście? My bardzo! Wyprawę rozpoczynamy jak zawsze, na rogu ul. 3 maja i ul. Piastowskiej przy Błoniach.

Startujemy o 9:45 i jedziemy! Po drodze jak zwykle gwarantujemy piękne widoki, które będziecie mogli podziwiać przez około 50 km całej trasy. Celem naszej wycieczki jest „Polowanie na widok Tatr”. Trasa z przewyższeniem ok 400m to: Kraków – Lasek Zabierzowski – Nielepice – Brzoskwinia – Dolina Mnikowska – Kryspinów – Kraków.

Macie ochotę pojechać z nami? Jeśli tylko posiadacie rower górski lub trekkingowy, obowiązkowy kask i dużo pozytywnej energii, to jesteście idealnymi towarzyszami drogi!

Na wycieczkę nie ma zapisów! Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzania czasu na łonie natury!

# #