Wypożycz sprzęt i #trenujwdomu - wypożyczalnia sprzętu sportowego fitness

Sprzęt do ćwiczeń w domu nie musi być drogi!

Na myśl o treningu w domu do głowy przychodzą Ci dwie rzeczy – albo lekkie ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała, albo mnóstwo pieniędzy przeznaczone na maszyny i sprzęt, które pozwolą Ci wykonać satysfakcjonujący Cię trening? Do tej pory rzeczywiście pojawiał się dylemat i pytanie, co zrobić, gdy siłownie pozostają zamknięte, a Ty wprost marzysz o prawdziwym treningu, jak sprzed kilku miesięcy. Teraz jednak wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy uwielbiają intensywny wysiłek i nie wyobrażają sobie treningu bez przysiadów albo martwego ciągu z odpowiednią ilością żelastwa w ręku.

Specjalnie dla Ciebie otwieramy wypożyczalnię sprzętu, w której znajdziecie niezbędny sprzęt do wykonywania ćwiczeń w domu. W asortymencie znajdziecie kettlebells, hantle, sztangi oraz talerze obciążeniowe – czyli wszystko, czego potrzebujecie do wykonania treningu siłowego. Oprócz tego sprzęt, który pozwoli Ci na trening cardio – bieżnie, rowery stacjonarne albo ergometry.

Sprzęt do ćwiczeń, który znajdziesz w naszej wypożyczalni umożliwi Ci wykonywanie treningu bardzo przypominającego ten wykonywany na siłowni. Nie musisz już rezygnować z tego, co tak bardzo lubisz na rzecz siedzenia na kanapie. Wiemy, że brakuje Ci tej atmosfery – my też za tym tęsknimy i wierzymy, że to już niedługo! Do tego czasu oferujemy jednak inne rozwiązanie. Wszelkie niezbędne szczegóły znajdziesz poniżej. W razie pytań dotyczących sprzętu do ćwiczeń i funkcjonowania wypożyczalni, napisz na adres: alejapokoju@wypozyczalnia.fitness

Dostępny sprzęt i cennik znajdziesz >TUTAJ<.

Jak działa wypożyczalnia?

 1. Wypożyczalnia prowadzona jest na stronie wypozyczalnia.fitness.
 2. Wybierz na stronie zakładkę z wypożyczalnią, w której chcesz odebrać fizycznie sprzęt i podpisać umowę, protokół przekazania sprzętu oraz regulamin.
 3. Wybierz sprzęt i ilość jaka Ci interesuje.
 4. Wybierze metodę płatność i opłać swój wybór. Potwierdzenie otrzymasz na swój adres mailowy.
 5. Miejsce odbioru sprzętu: klub Fitness Platinium Aleja Pokoju 16. Odbiór możliwy jest w poniedziałki, środy oraz piątki w godzinach 16:00-19:00.
 6. Drobny sprzęt możesz wypożyczyć na 2 tygodnie lub 4 tygodnie, maszyny fitness na 30 dni.
 7. Zwrotu sprzętu należy dokonać przed upływem terminu jego wypożyczenia, do miejsca, z którego został odebrany.
 8. Jeśli chcesz przedłużyć okres wynajmu, skontaktuj się z wypożyczalnia 3 dni przed upływem terminu – napisz na alejapokoju@wypozyczalnia.fitness

Odbiór zarezerwowanego sprzętu:

AKCESORIA FITNESS:

 • Zarezerwowany sprzęt można odebrać po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym. WAŻNE: W momencie odbioru sprzętu musisz mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość (np. dowód osobisty lub paszport).

MASZYNY FITNESS:

 • Istnieje możliwość skorzystania z płatnej dostawy sprzętu wraz z jego odbiorem od Ciebie. Warunki i termin dostawy są ustalane INDYWIDUALNIE. Jeśli chcesz skorzystać z dostawy, po skontaktowaniu się z placówką, ustaleniu szczegółów oraz dokonaniu płatności, musisz stawić się fizycznie w wypożyczalni, celem podpisania dokumentów.
 • Jeśli chcesz odebrać maszynę osobiście, możesz to zrobić po wcześniejszym kontakcie z wypożyczalnią.

Ile kosztuje dostawa?

 1. a) do 20 km – 150 zł w jedną stronę (300 zł w obie),
  b) od 21 km do 40 km – 300 zł w jedną stronę (600 zł w obie strony).
 • O wszystkich szczegółach (w tym sposobie płatności i terminie dostawy) poinformujemy Cię w korespondencji mailowej.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas: alejapokoju@wypozyczalnia.fitness

Regulamin wypożyczalni znajdziesz TUTAJ

Wzór umowy najmu sprzętu fitness znajdziesz TUTAJ

 

 

# #