Zajęcia grupowe – przewodnik

Data dodania: 2023-03-07


Zastanawiasz się, jakie zajęcia fitness wybrać spośród dostępnych w grafikuSprawdź nasz przewodnik po zajęciach! Znajdziesz tutaj listę wszystkich treningów grupowych dostępnych w klubach Fitness Platinium. Poniżej znajdziesz 10 rodzajów zajęć oraz ich intensywność (relaksujące, umiarkowane lub intensywne).

Przykład: Jeśli szukasz zajęć wzmacniających o umiarkowanej intensywności możesz zapisać się na zajęcia Pupomania, ABT, Body Shape, Brzuchomania lub wybrać Kalistenikę.

RODZAJ ZAJĘĆINTENSYWNOŚĆ
RELAKSUJĄCEUMIARKOWANEINTENSYWNE
WZMACNIAJĄCEPUPOMANIAABTBODY SHAPEBRZUCHOMANIAKALISTENIKALES MILLS BODYPUMP®GT TRAINING POWER/COREGT TRAINING COMPACT/WOD
FUNKCJONALNEGT TRAINING SPECIALGT TRAINING STRENGTHGT TRAINING COREGT TRAINING POWERKETTLEBELLTRX
MIESZANEBODY ART®GT TRAINING MOBILITYTBC+STEPTRENING TENISA STOŁOWEGOSTRONG NATION®TRENING OCR
MENTALNEZDROWY KRĘGOSŁUPPILATESSTRETCHING
TANECZNEZUMBA®
AEROBOWESTEPTABATAENERGY JUMP
ROWERINDOOR CYCLING WYTRZYMAŁOŚĆINDOOR CYCLING INTERWAŁINDOOR CYCLING SIŁA
INTERWAŁOWESHAPER PRIDESHAPER DOUBLE SHOTSHAPER FULL BODY&ABSSHAPER LOWER BODY&ABSSHAPER UPPER BODY&ABSROW SIŁAROW CROSSROW WYTRZYMAŁOŚĆROW INTERWAŁ
BUTT FACTORYBUTT FACTORY FULL BODY WORKOUTBUTT FACTORY BUTT & ABSBUTT FACTORY BUTT & LEGS
SPORTY WALKIKICKBOXINGBOKSMMABJJ

RODZAJE ZAJĘĆ W FITNESS PLATINIUM

PUPOMANIA

Zajęcia ujędrniające, modelujące i rzeźbiące pośladki. Podczas treningu wzmacniamy również mięśnie brzucha oraz ud. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą poprawić wytrzymałość, zbudować siłę i ukształtować sylwetkę. Poziom trudności dostosowany jest do uczestnika. Dlatego w zajęciach mogą wziąć udział zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane.

ABT

Nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności w walce o płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki. Wielokrotne dokładne powtarzanie serii ćwiczeń pod okiem instruktora wpływa na wzmocnienie mięśni, uelastycznienie skóry i przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, stając się jednocześnie doskonałą metodą na rozprawienie się z cellulitem.

BODY SHAPE

Trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać mocne i ładnie zarysowane mięśnie. Serie prostych ćwiczeń z użyciem hantli, gum lub obciążeń na nogi wpływają na proporcjonalne kształtowanie sylwetki. Ze względu na swą prostotę połączoną ze skutecznością, kierowane są do osób o różnym poziomie zaawansowania, wieku i kondycji fizycznej.

BRZUCHOMANIA

Zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i wyszczuplanie mięśni brzucha. Rozpoczynają się krótką rozgrzewką, połączoną w dalszej części z ćwiczeniami w pozycji stojącej angażującymi mięśnie okolic brzucha, bioder i dolnej części kręgosłupa. Ciąg dalszy to zestaw prostych ćwiczeń na macie z naciskiem na dokładność ich wykonania.

KALISTENIKA

Zajęcia odbywają się w strefie OCR. Podczas treningu wykorzystywany jest dodatkowy sprzęt, taki jak gumy, kettlebell, kamizelki obciążeniowe. Trening pozwoli ci opanować: stanie na rękach, zwiększenie ilości wykonywanych podciągnięć, utrzymanie pozycji „flagi”, wykonanie przysiadu na jednej nodze (pistol squats), wykonanie dipów z obciążeniem oraz poprawić wygląd sylwetki. Każdą nową umiejętność poprzedzają takie postępy, jak zwiększenie siły, wytrzymałości, koordynacji oraz kontroli ciała.

LES MILLS BODYPUMP®

BODYPUMP® to oryginalny program ćwiczeń z wykorzystaniem sztangi, który wzmocni i ukształtuje Twoje mięśnie. Polega to na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń. Dzięki temu spalasz tłuszcz, Twoje mięśnie stają się silniejsze, a kondycja coraz lepsza. Sam możesz zdecydować, jaki ciężar jest dla Ciebie odpowiedni i jaką intensywność treningu preferujesz. Zajęcia te nigdy Ci się nie nudzą, ponieważ choreografia i muzyka zmienia się co 3 miesiące.

GT TRAINING POWER/CORE

GT Training Power oparty jest o ćwiczenia eksplozywne i reaktywne, kształtujące moc. Trening zawiera ćwiczenia koordynacyjne oraz plyometryczne odzwierciedlających wzorzec ruchowy i szybkość reakcji.
GT Training Core to trening ukierunkowany jest na kształtowanie stabilności tułowia. Core to koncentracja na środku ciężkości naszego ciała, który jest źródłem wszystkich ruchów, w tym ruchu tułowia i kończyn. Ćwiczenia pozwalają wzmocnić mięśnie środka oraz utrzymać między nimi harmonię.

GT TRAINING COMPACT/WOD

GT Training Compact to trening ukierunkowany na kształtowanie wytrzymałości tlenowej, beztlenowej oraz szybkości. Dzięki tym treningom zwiększamy swoją wytrzymałość.
GT Training WOD – trening realizowany w formie obwodowej, ćwiczymy wszystkie techniki nauczane podczas trwającego 2-tygodniowego mikrocyklu. Dzięki tym zajęciom mięśnie zostają poddawane tzw. „terapii szokowej”, która pozytywnie wpływa na efekty treningowe i samopoczucie ćwiczących. Treningi dla początkujących oraz zaawansowanych.

GT TRAINING SPECIAL

GT Training Special to jeden z wybranych treningów GT Training: Strength, Power, Core, Compact lub WOD. GT poprawia sprawność ogólną, redukuje tkankę tłuszczową, skutecznie w bezpiecznej formie poprawia siłę, wytrzymałość oraz koordynację. Dzięki swojej strukturze skutecznie zabezpiecza przed urazami, równocześnie wszechstronnie angażując i rozwijając całe ciało.

GT TRAINING STRENGTH

GT Training Strength to trening siły, który charakteryzuje się serią kompleksowych ćwiczeń. W naturalny sposób zbudujesz i wzmocnisz wszystkie mięśnie dzięki ich jednoczesnej, harmonijnej pracy oraz przy zastosowaniu proporcjonalnego obciążenia. Trening dla początkujących oraz zaawansowanych.

GT TRAINING CORE

GT Training Core trening ukierunkowany na kształtowanie stabilności tułowia. Core to koncentracja na środku ciężkości naszego ciała, który jest źródłem wszystkich ruchów, w tym ruchu tułowia i kończyn. Ćwiczenia pozwalają wzmocnić mięśnie środka oraz utrzymać między nimi harmonię. Trening zmniejsza ryzyko kontuzji. Trening dla początkujących oraz zaawansowanych.

GT TRAINING POWER

GT Training Power oparty o ćwiczenia eksplozywne i reaktywne kształtujące moc. Mięśnie cechują się nie tylko siłą, ale również dynamiką i większą sprawnością ogólną. Jednostka treningowa, zawierająca m.in. kompilacje ćwiczeń koordynacyjnych oraz plyometrycznych odzwierciedlających wzorzec ruchowy i szybkość reakcji. Dzięki tym wzorcom, nie braknie mocy w życiu codziennym.

KETTLEBELL

Jest to trening skutecznie kształtujący sylwetkę i pomagający redukować tkankę tłuszczową poprzez angażowanie dużej ilości mięśni jednocześnie. Ten niebanalny przyrząd o niecentralnie położonym środku ciężkości jest wyśmienitą drogą do budowania siły funkcjonalnej przydatnej podczas wykonywania codziennych czynności życiowych. Zajęcia nieskomplikowane, ale wymagające większego wysiłku niż tradycyjny fitness.

TRX

Zajęcia o wysokiej intensywności wzmacniające całe ciało. Opierają się na treningu z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz taśm podwieszanych do sufitu. Są one wyposażone w uchwyty, dzięki którym można wspomagać ruch. TRX to godzinne zajęcia o charakterze treningu funkcjonalnego. Są doskonałym sposobem na osiągnięcie superformy, wzmocnią mięśnie całego ciała oraz poprawią ogólną sprawność. Dla podniesienia intensywności zajęć często wykorzystywany jest dodatkowy sprzęt typu kettle lub bosu.

BODY ART®

Trening Body ART® zawiera elementy YOGI, fizjoterapii, japońskiej DO IN oraz klasycznych technik oddechu, tworząc synergię treningu fizycznego i odpoczynku umysłowego. Celem treningu Body ART® jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania ciała człowieka jako całości, poprzez siłę funkcjonalną i trening stabilizujący system ruchowy.

GT TRAINING MOBILITY

GT Training Mobility stworzony został w celu rozwiązywania problemów bólowych, zapobiegania kontuzjom, polepszenia mobilności, elastyczności mięśni, ścięgien, więzadeł i stawów, zwiększenia możliwości i optymalizacji wyników sportowych. Świetne uzupełnienie całego mikrocyklu tygodniowego GT. Sprzęt wykorzystywany to rolery, piłeczki do masażu, gumy Power Band. Trening dla początkujących oraz zaawansowanych.

TBC+STEP

Kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa poprawia kondycję i wydolność oddechową, przyspiesza krążenie, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i ładniejsza, a część wzmacniająca (z wykorzystaniem przyrządów takich jak step, hantle, gumy, obciążenia) uruchamia mięśnie górnej i dolnej części ciała pozwalając na wymodelowanie całej sylwetki.

TRENING TENISA STOŁOWEGO

Tenis stołowy to dyscyplina, na którą składa się nie tylko przygotowanie techniczne, lecz również taktyczne czy mentalne. Trening tenisa stołowego to przede wszystkim trening fizyczny, ale również wspaniały trening dla umysłu. Ćwiczenia pozwalają wzmocnić mięśnie całego ciała, koncentrację oraz równowagę. Tenis stołowy to również świetna zabawa dla każdego, w której nie brakuje rywalizacji!

STRONG NATION®

Trening stanowi połączenie wysokiej intensywności cardio z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu ciężaru własnego ciała. Ogromnym atutem tych zajęć jest perfekcyjnie zsynchronizowana z ćwiczeniami muzyka, która odzwierciedla i podkreśla każdy ruch. Poprzez zmienną intensywność oraz wkomponowane ćwiczenia siłowe spalisz mnóstwo kalorii, poprawisz kondycję oraz siłę, wzmocnisz także całe ciało, a w konsekwencji wymodelujesz oraz ujędrnisz swoją sylwetkę.

TRENING OCR

Marzy Ci się start w biegu z przeszkodami? Zajęcia OCR są idealnym wyborem dla Ciebie!
OCR (Obstacle Course Racing) to po polsku bieg z przeszkodami. Podczas takiego biegu uczestnicy muszą pokonać różnego rodzaju utrudnienia, takie jak mury, druty kolczaste, przeszkody wodne, błoto, konstrukcje wspinaczkowe. To świetna okazja do pokonania własnych ograniczeń.
Strefa OCR wyposażona jest podwójny tor OCR, tor boczny freestyle run oraz strefę open.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zdrowy Kręgosłup to trening wzmacniający mięśnie stabilizujące kręgosłup. Ćwiczenia pomagają zapobiegać schorzeniom kręgosłupa oraz minimalizują skutki jego przeciążeń. Relaksacyjna forma ćwiczeń pozwala w sposób bezpieczny uelastycznić mięśnie pleców i zmniejszyć ich napięcie, jednocześnie ucząc prawidłowej postawy i nawyków ruchowych. Trening dla początkujących i zaawansowanych.

PILATES

Pilates to zajęcia z nurtu Body&Mind, których podstawą jest wykonywanie ćwiczeń w rytmie własnego oddechu i pełnej koncentracji. Trening ten, prowadzony przy spokojnej muzyce, wzmacnia głębokie mięśnie brzucha, pleców i miednicy oraz wyrabia nawyk utrzymywania prawidłowej postawy. Do ćwiczeń może być wykorzystywany dodatkowy sprzęt typu ovo ball, toller, magic circle. Trening dla początkujących i zaawansowanych.

STRETCHING

W ramach zajęć wykonywane są ćwiczenia rozciągające, poprawiające elastyczność mięśni oraz zwiększające zakres ruchu w stawach, a także sprzyjające utrzymaniu prawidłowej postawy ciała. Ponadto, trening ten poprawia koordynację ruchową i giętkość, a także zmniejsza napięcie mięśni wywołane stresem. Dzięki spokojnemu rytmowi połączonemu z miarowym oddychaniem Stretching jest doskonałym sposobem na odprężenie.
Trening dla początkujących i zaawansowanych.

ZUMBA®

Zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór kroków, kombinacji ruchów i muzyki gwarantuje świetną zabawę i olbrzymią dawkę energii. To trening cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę – jeden z przyjemniejszych sposobów na zgubienie kalorii przeznaczony dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności.

STEP

Trening taneczno-choreograficzny prowadzony na specjalnie przeznaczonych do tego platformach. Doskonale działa na mięśnie nóg, pośladków, wzmacnia układ sercowo-mięśniowy, a do tego poprawia kondycję i pomaga stracić zbędne kilogramy. Sekwencje prostych kroków oraz ich ewolucje umożliwiają dopasowanie zajęć do każdego poziomu zaawansowania, co czyni je niezwykle atrakcyjnymi.

TABATA

To połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych z intensywnym treningiem interwałowym. Tabata została skonstruowana tak, że pozwala zarówno na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, jak i na dotlenienie całego ciała. Jeśli chcesz poprawić swoją sylwetkę lub wzmocnić wydolność organizmu, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Trening dla osób średniozaawansowanych oraz zaawansowanych.

ENERGY JUMP

Zajęcia wbrew prawu grawitacji, za to zgodnie z prawem świetnej zabawy. Trampolina do aerobiku to wytrzymała mata do skoków. Na trampolinie może ćwiczyć każdy, bez względu na wiek i płeć. Aerobic na trampolinach jest formą treningu interwałowego, podczas którego mamy do czynienia z naprzemiennym wysiłkiem. Oprócz poprawy krążenia, trampolina wpływa także na układ oddechowy oraz pozwala na skuteczną pracę nad równowagą.

INDOOR CYCLING WYTRZYMAŁOŚĆ

Indoor Cycling Wytrzymałość to trening na rowerach, polegający na osiągnięciu 65-75-80% HRmax (tętna maksymalnego). Jest to trening o niskiej i średniej intensywności. Szczególnie polecany osobom początkującym. Charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem spalania tkanki tłuszczowej. Dokładniej ujmując jest to trening aerobowo – tlenowy. Trenując w tej strefie zwiększamy wydolność tlenową, przy czym głównym źródłem energii są tłuszcze.

INDOOR CYCLING INTERWAŁ

Indoor Cycling Interwał to trening na rowerach stacjonarnych. Może być tlenowy (polegający na osiągnięciu 65-80-92% HRmax) lub beztlenowy (polegający na uzyskaniu 65-92% HRmax). Wpływa na zwiększenie wydolności i kondycji oraz wzmocnienie układu krążenia. Interwały polegają na naprzemiennym poddawaniu organizmu wysokiemu i niskiemu obciążeniu. Okresy wzmożonej pracy przeplatają się z okresami mającymi na celu uspokojenie organizmu, czyli powrót do tętna regeneracyjnego.

INDOOR CYCLING SIŁA

Indoor Cycling Siła to trening na rowerach, polegający na osiągnięciu 75-85% HRmax (tętna maksymalnego). Jest to trening, który przede wszystkim skupia się na kształtowaniu siły charakteru. Wymaga od organizmu intensywniejszej pracy. Zajęcia te przeznaczone są dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, które zbudowały już swoją bazę tlenową.

SHAPER PRIDE

Możesz być z siebie DUMNY! Kończysz kolejny tydzień swoich treningów, a twój trener ma dla ciebie niedzielną niespodziankę, 45 minut intensywnego treningu interwałowego specjalnie przygotowanego dla ciebie. Pracujesz nad wszystkimi partiami swojego ciała, mocno skupiasz się na mięśniach core. Trening kondycyjny na wszystkie grupy mięśniowe. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery.

SHAPER DOUBLE SHOT

Rzuć sobie wyzwanie na koniec tygodnia, poczuj ogień, bo przechodzisz level wyżej! 45 minut intensywnego treningu interwałowego zakończonego krótkimi seriami Sprint. Pracujesz nad wszystkimi partiami swojego ciała, mocno skupiasz się na mięśniach brzucha. Trening wytrzymałościowy na wszystkie grupy mięśni. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery.

SHAPER FULL BODY&ABS

Im ciężej pracujesz, tym więcej spalisz – to takie proste! 45 minut intensywnego treningu interwałowego. Pracujesz nad wszystkimi partiami swojego ciała i skupiasz się na mięśniach brzucha. Doświadczasz intensywnego wysiłku, który nigdy nie był możliwy. Trening wytrzymałościowy na wszystkie grupy mięśni. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. Chcesz to poczuć!

SHAPER LOWER BODY&ABS

45 minut intensywnego treningu interwałowego. Pracujesz nad dolnymi partiami ciała i skupiasz się na mięśniach brzucha. Doświadczasz intensywnego wysiłku, który nigdy nie był możliwy. Trening wytrzymałościowy na wybrane grupy mięśni. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. Już się nie wahaj, zaryzykuj!

SHAPER UPPER BODY&ABS

45 minut intensywnego treningu interwałowego. Pracujesz na górne partie ciała i skupiasz się na mięśniach brzucha. Doświadczasz intensywnego wysiłku, który nigdy nie był możliwy. Szybkie rundy treningu wytrzymałościowego na wybrane grupy mięśni. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. To jak? Spróbujesz?!

ROW SIŁA

ROW SIŁA to zajęcia wytrzymałościowo-siłowe, z dużą ilością powtórzeń i obwodów. Trening przeplatany jest interwałami wytrzymałościowymi z elementami budowania mocy z użyciem ergometru. Zajęcia o dużej intensywności, dla początkujących i zaawansowanych.

ROW CROSS

ROW CROSS to zajęcia oparte o klasyczny WOD, interwały wytrzymałościowe na ergometrze z elementami treningu funkcjonalnego o wysokiej intensywności. Zajęcia o dużej intensywności, dla początkujących i zaawansowanych.

ROW WYTRZYMAŁOŚĆ

ROW WYTRZYMAŁOŚĆ to zajęcia głównie z użyciem ergometrów, w dużej mierze oparte o elementy rywalizacji z naciskiem na budowanie wytrzymałości. Zajęcia o dużej intensywności, dla początkujących i zaawansowanych.

ROW INTERWAŁ

ROW WYTRZYMAŁOŚĆ INTERWAŁ to zajęcia kształtujące wytrzymałość beztlenową i pozwalające spalać tkankę tłuszczową na długo po zajęciach. Polegają na krótkich, intensywnych odcinkach pracy przeplatanych przerwą. Podczas treningu dobierasz obciążenie oraz tempo do swoich możliwości. Zajęcia o dużej intensywności, dla początkujących i zaawansowanych.

BUTT FACTORY FULL BODY WORKOUT

Zajęcia odbywają się w innowacyjnej strefie treningowej Butt Factory, wyposażonej w ruchome schody Stair Master oraz specjalistyczne ławki. Buduj mięśnie pośladkowe pod okiem profesjonalistów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu wyrzeźbisz ciało, o jakim zawsze marzyłaś. Full Body Workout to kompleksowy trening łączący ćwiczenia wielostawowe, wzmacniający wszystkie partie mięśniowe, jednak skoncentrowany głównie na ćwiczeniach angażujących mięśnie pośladkowe.

BUTT FACTORY BUTT & ABS

Zajęcia odbywają się w innowacyjnej strefie treningowej Butt Factory, wyposażonej w ruchome schody Stair Master oraz specjalistyczne ławki. Buduj mięśnie pośladkowe pod okiem profesjonalistów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu wyrzeźbisz ciało, o jakim zawsze marzyłaś. Butt & ABS to zajęcia angażujące głównie mięśnie pośladkowe, mięśnie brzucha oraz dolny odcinek grzbietu, czyli mięśnie odpowiedzialne za stabilizację i utrzymanie prawidłowej postawy ciała.

BUTT FACTORY BUTT & LEGS

Zajęcia odbywają się w innowacyjnej strefie treningowej Butt Factory, wyposażonej w ruchome schody Stair Master oraz specjalistyczne ławki. Buduj mięśnie pośladkowe pod okiem profesjonalistów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu wyrzeźbisz ciało, o jakim zawsze marzyłaś. Butt & Legs to trening angażujący mięśnie nóg i pośladków. Pracujemy nad partiami ciała, które mają tendencję do gromadzenia się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz występowania cellulitu.

KICKBOXING

Kickboxing to sport, dzięki któremu poza zadawaniem ciosów bokserskich nauczysz się dobrze kopać. Treningi dodadzą Ci dużo siły i zwinności.

BOKS

Podczas zajęć nauczysz się techniki walki, poprawisz wytrzymałość, siłę oraz szybkość. Przygodę z boksem rozpoczyna się od nauki utrzymania prawidłowej postawy, sposobu poruszania się i wyprowadzania ciosów. Następnie przechodzi się do znacznie bardziej wymagających treningów, podczas których rozwija się umiejętności walki i wypracowuje się swój własny styl.

MMA

Zajęcia MMA to bardzo zróżnicowane ćwiczenia włączające wszystkie cechy motoryczne oraz wybrane elementy gimnastyki i akrobatyki, a do tego oczywiście naukę konkretnych sztuk walki. Wzrośnie Twoja siła dynamiczna (nauczanie obalenia, wykluczania), wytrzymałość i elastyczność (technika walki i zadania w parterze). Ciało stanie się naturalnym pancerzem. Mięśnie, którymi obudowany jest kręgosłup będą nie tylko mocniejsze, ale także bardziej elastyczne.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: