Zamknięcie klubu Fitness Platinium Lea

W dniu 14 marca 2024 r. klub Fitness Platinium przy ul. Lea 213 zostanie zamknięty na stałe. Treningi w klubie są możliwe do 13 marca 2024 r. włącznie.

Jeśli posiadasz karnet tylko do naszego klubu, sprawdź swoją skrzynkę mailową. Wkrótce prześlemy do Ciebie kilka ważnych informacji.

Dziękujemy za zaufanie oraz wspólne treningi w najstarszym klubie Fitness Platinium! To była dla nas ogromna przyjemność i niesamowita przygoda. Ale nie zwalniamy tempa – widzimy się w pozostałych lokalizacjach! Gwarantujemy, że znajdziesz w nich super sprzęt, szeroką ofertę zajęć grupowych oraz wsparcie najlepszych trenerów.

 

Zapraszamy do pozostałych lokalizacji Fitness Platinium, w tym do dwóch najbliższych klubów:

 

To klub o powierzchni 1100 m2. Znajdziesz w nim strefę maszyn półwolnych, izotonicznych, funkcjonalną, ABS, cardio, wolne ciężary, strefę dwuboju i trójboju siłowego, strefę kobiet, salę fitness i saunę suchą. W klubie odbywają się zajęcia grupowe, takie jak Les Mills BODYPUMP(r), ZUMBA(r), zdrowy kręgosłup czy pilates.

 

Klub znajduje się w galerii handlowej. Na powierzchni 1380 m2 znajdziesz strefę maszyn siłowych, strefę ELEIKO(R), wolne ciężary, strefę cardio, funkcjonalną, ABS, strefę kobiet, a także salę fitness i saunę suchą. Miłośnicy zajęć grupowych mogą wziąć udział m.in. w treningu Indoor Cycling, Les Mills BODYPUMP i BODYCOMBAT, step oraz energy jump na trampolinach.

 

W obu lokalizacjach dostępny jest bezpłatny parking dla Klientów.

 

Jeśli masz pytania dotyczące Twojego członkostwa, prosimy o kontakt z recepcją klubu lub Biurem Obsługi Klienta mailowo na adres: bok@fitnessplatinium.pl