Zawody kalisteniki w Fitness Platinium

17 listopada (piątek) w sąsiedztwie klubu Fitness Platinium Bratysławska zostanie otwarta salka do kalisteniki, która znajduje się poza naszym klubem i jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich (nie tylko dla Klubowiczów i posiadaczy kart sportowych). To przestrzeń do treningu z wykorzystaniem masy własnego ciała.

Miło nam poinformować, że gościem specjalnym otwarcia będzie Natalia Modzelewska – tegoroczna Mistrzyni Polski Street Workout. Zapraszamy na specjalny pokaz w jej wykonaniu o godzinie 17:00. 

Z okazji otwarcia odbędą się zawody kalisteniczne, których początek zaplanowano na 17:30. Uczestnicy będą rywalizować w pięciu konkurencjach:

  1. Podciąganie na drążku w kategorii „Kobiety”
  2. Podciąganie na drążku w kategorii „Mężczyźni do 75 kg”
  3. Podciąganie na drążku w kategorii „Mężczyźni powyżej 75 kg”
  4. Dipy na poręczach w kategorii „Mężczyźni do 75 kg”
  5. Dipy na poręczach w kategorii „Mężczyźni powyżej 75 kg”

Zgłoszenia udziału w zawodach z uwzględnieniem konkretnej konkurencji przyjmowane będą w dniu 17 listopada 2017 r. od godz. 17:00 do godz. 17:30 w Klubie Fitness Platinium przy ul. Bratysławskiej 4 w Krakowie w Strefie Kalisteniki. Weryfikacja i ważenie zawodników odbędzie się w godzinach 17:30 – 17:45. Zwycięzcy otrzymają vouchery na karnet OPEN, torby sportowe, pendrive’y i shaker’y.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który jest dostępny tutaj.