Zdrowy kręgosłup - ulga dla twoich pleców

Zdrowy Kręgosłup to trening skupiający się na mięśniach stabilizujących kręgosłup. Ćwiczenia pomagają zapobiegać schorzeniom kręgosłupa oraz minimalizują skutki jego przeciążeń. Relaksacyjna forma ćwiczeń pozwala w sposób bezpieczny uelastycznić mięśnie pleców i zmniejszyć ich napięcie, jednocześnie ucząc prawidłowej postawy i nawyków ruchowych.

 

Zastanawiasz się, czy to trening dla Ciebie? Przyjdź i przekonaj się!

SPRAWDŹ GRAFIK FITNESS

Dla kogo jest trening Zdrowy Kręgosłup?

To idealny trening grupowy dla osób, które rozpoczynają trening na siłowni, a także dla każdego, kto ćwiczy od dłuższego czasu i chce urozmaicić swój plan treningowy.

Trening nie jest dynamiczny, ale cechuje go duża precyzyjność. Podczas wykonywania ćwiczeń skupiamy się na technice i prawidłowej postawie. Wykonywanie tych ćwiczeń pozwoli ci wzmocnić mięśnie kręgosłupa i mięśnie głębokie oraz poprawić mobilność. Takie działania pozwolą ci uniknąć bóli kręgosłupa i dyskomfortu związanego z długotrwałym przyjmowaniem jednej pozycji. Przeznaczone są dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności. Ważne jest to, by trenować pod okiem doświadczonego trenera.

Gdzie odbywa się trening Zdrowy Kręgosłup w Fitness Platinium?

Treningi Zdrowy Kręgosłup znajdziesz w grafiku zajęć aż dziewięciu klubach Fitness Platinium. Wybierz swój najbliższy klub, aby dowiedzieć się, kiedy odbywają się zajęcia.

Jak zapisać się na zajęcia?

Na zajęcia fitness, w tym także trening Zdrowy Kręgosłup obowiązują zapisy w Portalu dla Klientów, aplikacji mobilnej lub w kiosku multimedialnym w klubie.