Zmiana sprzętu w Fitness Platinium Lea i Fitness Platinium Bronowice

Drodzy Klubowicze!

Zmieniamy się dla Was, dlatego w strefach cardio klubów Fitness Platinium Lea oraz Fitness Platinium Bronowice będziecie mogli korzystać z zupełnie nowego sprzętu marki LIFE FITNESS DISCOVER. Bieżnie posiadają nowoczesne napędy i dodatkową amortyzację, dzięki czemu Wasze stawy będą obciążane w znacznie mniejszym stopniu niż podczas outdoorowego biegu. Nowe maszyny są wyposażone w duże wyświetlacze i mają dostęp do Internetu. Sprzęt w klubie przy ul. Lea 213 został już wymieniony. W klubie przy ul. Stawowej 61 zmiany nastąpią w dniach 18-20 grudnia.

Co więcej, w drugiej połowie stycznia klubach Fitness Platinium Lea i Fitness Platinium Bronowice pojawią się również nowe maszyny półwolne i izotoniczne włoskiej firmy PANATTA. O wszystkich szczegółach poinformujemy niebawem.

Tymczasem przypominamy, że możecie skorzystać z naszej nowości: karnetu 2w1, który uprawnia do trenowania w klubach Fitness Platinium Lea i Fitness Platinium Bronowice. Możecie kupić go tylko online do 31 grudnia. Szczegóły dotyczące promocji znajdziecie tutaj.