Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:00
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Spinning® Interwał
Michał Nowak
Spinning / 55 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Spinning® Siła
Michał Nowak
Spinning / 55 min
Move It
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
8:00
TRX/Kettlebell
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
Move It
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
9:00
Brzuchomania
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
ABT
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Pilates
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
TRX
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
ABT
Ewelina Usarek Nowak
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
10:00
Pilates/Stretching
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
Stretching
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Ewelina Usarek Nowak
Sala fitness / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Platinium Team
Spinning / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Platinium Team
Spinning / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
11:00
Les Mills BODYPUMP®
Anna Jakubiec
Sala fitness / 55 min
TBC+Step
Ewelina Usarek Nowak
Sala fitness / 55 min
Spinning® Siła
Platinium Team
Spinning / 55 min
Spinning® Interwał
Platinium Team
Spinning / 55 min
11:30
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
12:00
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
GT Special
Jakub Fryda
Sala fitness / 55 min
15:00
Body Shape
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
ABT
Klaudia Matusik
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Anna Grzybowska
Sala fitness / 55 min
16:00
Stretching
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Klaudia Matusik
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
ABT
Irina Łozińska
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Anna Grzybowska
Sala fitness / 55 min
17:00
GT Strength
Jakub Fryda
Sala fitness / 55 min
ABT
Monika Borowiec-Jucha
Sala fitness / 55 min
Kettlebell
Ewelina Usarek Nowak
Sala fitness / 55 min
STRONG by Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala fitness / 55 min
Stretching
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Irina Łozińska
Sala fitness / 55 min
Tabata
Katarzyna Szczepara
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
17:30
Spinning® Wytrzymałość
Konrad Zieliński
Spinning / 55 min
Spinning® Interwał
Konrad Zieliński
Spinning / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Jan Skulicz
Spinning / 55 min
Spinning® Siła
Michał Nowak
Spinning / 55 min
18:00
TRX
Konrad Kapuściński
Sala fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Monika Borowiec-Jucha
Sala fitness / 55 min
Step
Ewelina Usarek Nowak
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Barnaś
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pilates
Katarzyna Szczepara
Sala fitness / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
OCR Endurance
Łukasz Wańczyk
OCR / 60 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
OCR Endurance
Łukasz Wańczyk
OCR / 60 min
18:30
Spinning® Interwał
Konrad Zieliński
Spinning / 55 min
Spinning® Siła
Robert Waszkiewicz
Spinning / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Konrad Zieliński
Spinning / 55 min
Spinning® Interwał
Jan Skulicz
Spinning / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Michał Nowak
Spinning / 55 min
19:00
Les Mills BODYPUMP®
Konrad Kapuściński
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Anna Grzybowska
Sala fitness / 55 min
TRX
Konrad Kapuściński
Sala fitness / 55 min
GT Power
Robert Augustyn
Sala fitness / 55 min
Tabata
Katarzyna Barnaś
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
19:30
Spinning® Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
Spinning / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
Spinning / 55 min
Spinning® Interwał
Urszula Fijałkowska
Spinning / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Krzysztof Stawarz
Spinning / 55 min
Spinning® Interwał
Michał Nowak
Spinning / 55 min
20:00
STRONG by Zumba®
Emilia Furman
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
Move It
Konrad Kapuściński
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Mariusz Gawryś
Sala fitness / 55 min
GT Wod
Robert Augustyn
Sala fitness / 55 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
20:30
Spinning® Siła
Robert Waszkiewicz
Spinning / 55 min
Spinning® Interwał
Robert Waszkiewicz
Spinning / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Urszula Fijałkowska
Spinning / 55 min
Spinning® Siła
Krzysztof Stawarz
Spinning / 55 min
21:00
Zumba®
Emilia Furman
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
GT Core
Robert Augustyn
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Ewa Pietrzyk
Sala fitness / 55 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min