Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:00
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
8:30
Pilates/Stretching
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Ewelina Podlecka
Sala fitness / 55 min
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Łukasz Tereszko
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
ABT
Platinium Team
Sala fitness / 55 min
9:00
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
10:00
Zdrowy Kręgosłup
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Ewelina Podlecka
Sala fitness / 55 min
ABT
Łukasz Tereszko
Sala fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Platinium Team
Sala fitness / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Platinium Team
Spinning / 55 min
12:00
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
16:00
Body Shape
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Klaudia Matusik
Sala fitness / 55 min
STRONG NATION®
Patrycja Tarasiuk
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
17:00
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
17:30
STRONG NATION®
Emilia Furman
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
Kettlebell
Klaudia Matusik
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala fitness / 55 min
Stretching
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Anna Grzybowska
Sala fitness / 55 min
18:00
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
18:30
Spinning® Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
Spinning / 55 min
Spinning® Interwał
Michał Nowak
Spinning / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Urszula Fijałkowska
Spinning / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Krzysztof Stawarz
Spinning / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Michał Nowak
Spinning / 55 min
19:00
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Zumba®
Emilia Furman
Sala fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Konrad Kapuściński
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Barnaś
Sala fitness / 55 min
Tabata
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
20:00
Spinning® Interwał
Robert Waszkiewicz
Spinning / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Jan Skulicz
Spinning / 55 min
Spinning® Interwał
Urszula Fijałkowska
Spinning / 55 min
20:30
Les Mills BODYPUMP®
Konrad Kapuściński
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Anna Grzybowska
Sala fitness / 55 min
TRX
Konrad Kapuściński
Sala fitness / 55 min
Body Art®
Ewa Pietrzyk
Sala fitness / 55 min
TBC+Step
Joanna Kucia-Sikora
Sala fitness / 55 min
21:00
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF
# #