O klubie

Fitness Platinium® XXL przy Alei Pokoju 16 to jeden z największych klubów naszej sieci!

Na trzech poziomach o łącznej powierzchni 4500 m2 rozmieszczono 19 stref treningowych. Łączna liczba maszyn siłowych w klubie to 110 sztuk, a suma obciążeń wynosi ponad 8,5 tony!

Oprócz tradycyjnej strefy cardio wyposażonej w bieżnie, orbitreki itd. w klubie znajdują się strefy Eco Cardio i Cinema Cardio. W strefie Eco Cardio każda maszyna podczas użytku wytwarza prąd zasilający, a w Cinema Cardio można trenować i oglądać ciekawe kinowe produkcje jednocześnie. Sala fitness pomieści jednocześnie 60 osób.

W klubie znajdą się również 2 boiska do squasha oraz boisko do piłki nożnej (3 na 3 zawodników), z których do woli mogą korzystać wszyscy klienci.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Fitness Platinium Aleja Pokoju 16 to kolejny klub naszej sieci, w którym znajdziecie strefę Oldschool z klimatem siłowni sprzed lat, a także bogato wyposażone: strefę wolnych ciężarów, strefę maszyn izotonicznych, strefę maszyn półwolnych i strefę ELEIKO®. Panie odwiedzające nowy klub mają możliwość ćwiczyć w przestronnej strefie kobiet, w której znajdą sprzęt i akcesoria do treningu siłowego i funkcjonalnego, a także bieżnie, rowery oraz rolleny do masażu ciała. Po intensywnym treningu zapraszamy do strefy relaksu oraz sauny (w klubie znajdują się dwie sauny: damska i męska).

Do dyspozycji jest też darmowa sieć Wi-Fi oraz bezpłatny parking (pierwsze 3h) znajdujący się przed samym wejściem.

Rowerzyści mogą korzystać ze stacji naprawczej oraz stojaków.

SPRAWDŹ CENNIK I KUP KARNET

 

 

Al. Pokoju 16
Grzegórzki
31-564 Kraków
Pon.-piąt.
6:00-24:00
Sob.-niedz.
7:00-22:00
map-img

Klub Al. Pokoju 16 XXL w liczbach

2018
Rok założenia
4500 m2
Powierzchnia
19
Stref treningowych
8522,5 kg
łączna waga obciążeń
122
liczba maszyn w strefie cardio
110
liczba maszyn siłowych
60
liczba miejsc na sali fitness
Strefa Oldschool
Cinema Cardio
Eco Cardio
boisko do piłki nożnej
3 godziny
bezpłatnego parkingu

Mapa klubu

Spinning®
Sala wyposażona w rowery typu Spinner®. Odbywają się w niej zajęcia Spinning® Siła, Wytrzymałość, Interwał.
Strefa alternatywnej rozgrzewki
W tej strefie możesz rozgrzać się przed treningiem lub po prostu aktywnie odpocząć, grając w ping ponga.
Sauny
W klubie znajdują się dwie sauny suche: damska oraz męska. Sesja w saunie to najlepszy sposób na regenerację po treningu.
ABS/stretching
Znajdziesz tu sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha. To także przestrzeń, w której wykonasz ćwiczenia rozciągające i odprężysz się po treningu.
Squash
Dwa korty do squasha dostępne bez dodatkowych opłat.
Cinema cardio
Sala kinowa z dużym ekranem. Podczas treningu cardio obejrzysz tu najciekawsze kinowe produkcje.
Boisko do piłki nożnej
Strefa stworzona z myślą o fanach futbolu i alternatywnej rozgrzewki. Wybierzcie drużyny i korzystajcie do woli z naszego boiska przystosowanego do gry 3 na 3 zawodników.
Eco Cardio
Eco Cardio to wyjątkowa przestrzeń, w której udowadniamy, że trening w siłowni może sprzyjać środowisku. Każda maszyna w tej strefie podczas użytku wytwarza prąd zasilający.
Strefa Treningu Personalnego
To idealna przestrzeń, w której bez przeszkód wykonasz trening ze swoim instruktorem. Znajdziesz tu szeroki wybór sprzętu, a dzięki komfortowym warunkom przyswoisz niezbędną wiedzę i umiejętności pod okiem osobistego trenera.
Strefa ELEIKO®
Wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt ELEIKO® do trójboju siłowego i dwuboju siłowego dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Oldschool
Jedyna w swoim rodzaju strefa, w której poczujesz się jak w siłowni ze starych, dobrych czasów. Tu znajdziesz żeliwne hantle, wyjątkowy sprzęt i atmosferę sprzed lat.
Sauna
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej.
Strefa Cross Fitness
To miejsce dla osób kochających ekstremalny wysiłek. Znajdujący się w strefie sprzęt służy do łączenia wielu ćwiczeń, takich jak przysiady, podciąganie, podskoki, podnoszenie ciężarów, bieg i wiele więcej.
Strefa funkcjonalna
To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn półwolnych
Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa kobiet
Miejsce dedykowane wyłącznie kobietom, gdzie bez skrępowania mogą wykonać trening funkcjonalny lub siłowy. Strefa wyposażona jest w niezbędny sprzęt: hantle, kettle, sztangi oraz dodatkowe maszyny, takie jak rollen do masażu ciała. Tutaj osiągniesz wymarzoną sylwetkę w komfortowej i przyjaznej atmosferze.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również