Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
GT Training Strength
Marcin Cygnarowicz
Sala Fitness / 45 min
GT Training Core
Marcin Cygnarowicz
Sala Fitness / 45 min
9:00
Body Shape
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 45 min
Brzuchomania
Joanna Kucia-Sikora
Sala Fitness / 45 min
Zumba®
Katarzyna Lichnowska
Sala Fitness / 45 min
Tabata
Joanna Kucia-Sikora
Sala Fitness / 45 min
ABT
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 45 min
Tabata
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 45 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
Zumba®
Katarzyna Lichnowska
Sala Fitness / 45 min
10:00
Zdrowy Kręgosłup
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 45 min
Stretching
Joanna Kucia-Sikora
Sala Fitness / 45 min
Zdrowy Kręgosłup
Joanna Kucia-Sikora
Sala Fitness / 45 min
Stretching
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 45 min
Stretching
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 45 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Domagała
Sala Fitness / 45 min
16:00
TRX/Kettlebell
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 45 min
Body Shape
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 45 min
ABT
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 45 min
17:00
Pupomania
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 45 min
Zdrowy Kręgosłup
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 45 min
Brzuchomania
Paulina Witowska
Sala Fitness / 45 min
Tabata
Michał Dziwina
Sala Fitness / 45 min
Zdrowy Kręgosłup
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 45 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Strefa Open / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Strefa Open / 30 min
18:00
Stretching
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 45 min
GT Training Power
Agata Kosiba
Sala Fitness / 45 min
Body Shape
Renata Mączyńska - Czerwiec
Sala Fitness / 45 min
Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
Sala Fitness / 45 min
TRX/Kettlebell
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 45 min
GT Training Special
Robert Augustyn
Sala Fitness / 45 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
19:00
GT Training Strength
Robert Augustyn
Sala Fitness / 45 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Barnaś
Sala Fitness / 45 min
Pilates
Renata Mączyńska - Czerwiec
Sala Fitness / 45 min
Zumba®
Emilia Furman
Sala Fitness / 45 min
Brzuchomania
Michał Dziwina
Sala Fitness / 45 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
ABS
Platinium Team
Strefa Open / 20 min
20:00
Les Mills BODYPUMP®
Paulina Witowska
Sala Fitness / 45 min
Tabata
Katarzyna Barnaś
Sala Fitness / 45 min
GT Training Core
Robert Augustyn
Sala Fitness / 45 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Strefa Open / 30 min
Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
Sala Fitness / 45 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Strefa Open / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Strefa Open / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Strefa Open / 30 min
GT Training
Agata Kosiba
Sala Fitness / 45 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Strefa Open / 30 min
21:00
Zumba®
Emilia Furman
Sala Fitness / 45 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF
# #