Klub przy ulicy Aleksandry 11 to jeden z większych klubów Fitness Platinium. Łączy bogato wyposażoną siłownię z szeroką ofertą zajęć fitness prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

Klub powstał w marcu 2013 roku. Jego powierzchnia wynosi 1360 m2 i obejmuje 11 stref, w tym Strefę Kobiet, Strefę Oldschool, Strefę Cross Fitness oraz Strefę Treningu Personalnego. W klubie znajduje się także Sala Fitness mieszcząca łącznie 45 osób.

Do dyspozycji Klubowiczów jest 41 maszyn siłowych, 54 maszyny cardio, oraz 3100 kg obciążeń, a także nowoczesna sauna sucha. Istnieje także możliwość skorzystania z darmowego dostępu do sieci Wi-Fi oraz dużego, bezpłatnego parkingu znajdującego się przy budynku.

Przy klubie dostępne są stojaki i wiata na rowery.

ul. Aleksandry 11
(Bieżanów - Prokocim)

Klub Aleksandry 11 w liczbach

Maszyny cardio
Miejsc na Salach fitness

Oldschool
Jedyna w swoim rodzaju strefa, w której poczujesz się jak w siłowni ze starych, dobrych czasów. Tu znajdziesz żeliwne hantle, wyjątkowy sprzęt i atmosferę sprzed lat.
Strefa Cross Fitness